מתקשה להגיע לאורגזמה? הכירי את הצעצועים שיעשו את העבודה!

מדוע אינך מגיעה לאורגזמה? ואיך אפשר להפוך את יחסי המין למענגים ונעימים? אם את רוצה לשפר את הנאתך המינית – הגיע הזמן להבין כיצד אפשר לעשות זאת באמצעות צעצועי מין לנשים. לכן הכנו לך רשימה של צעצועי מין מומלצים:

ויברטורים

ויברטורים כבר מזמן הפכו לאמצעי מעולה לעינוג עצמי או להגברת העונג ביחסי מין. כיום ישנם ויברטורים בגדלים שונים ומסוגים שונים, אשר יספקו לך רטט נוסף בעת חדירה וגם יגרו את בן הזוג. כיום ישנם ויברטורים לעינוג עצמי עם מגוון עוצמות וסוגי רטט, כמו גם כאלה עמידים למים ונשלטים על ידי אפליקציה או שלט רחוק.

דילדו

אם אין איבר מין בנמצא, או שאת נהנית מיחסים עם אישה –  אך לא מגיעה לאורגזמה – ייתכן וחדירה של איבר מין זכרי תעזור. באמצעות דילדו או סטראפ און (שהוא דילדו שמורכב על חגורה), תכלי להחדיר איבר גדול אל גופך או לקבל את העונג מבת הזוג. בכך אפשר להכניס עניין ועונג אל חיי המין.

פלאג אנאלי

אם נראה לך שחדירה אחורית תעשה את העבודה: תכלי לבחור מגוון פלאגים אנאליים המספקים החדרה של אביזר מין באופן בטוח אל פתחים שונים גוף. פלאג אנאלי מאתר בקלות את נקודת הג'י ובכך מספק חוויית עונג מעוררת חושים.

מאלץ אורגזמה

נשים אשר עושות הכול! כדי להגיע לאורגזמה ואינן מצליחות; משתמשות פעמים רבות במאלץ אורגזמה שעובד על כלל הנקודות הרגישות והמענגות בגוף הנשי. בכך אפשר להתחיל לקבל עונג מושלם, בצורה קלה יותר.

טיפות חשק

טיפות חשק הן חומר מעורר חושים אשר מתאים עבור מי שרוצה להרגיש נחשקת ולעורר את הכמיהה והזרמת הדם אל איברי המין. טיפות כאלה מיוצרות במגוון ריחות מדהימים! והן יספקו לך את הניחוח, את הזרימה והדחף המיני שמביא אותך בסופו של דבר לאורגזמה הרצויה.

נסי להבין מדוע אינך נהנית בעת יחסי המין…

מלבד אביזרי המין שאמורים לפתור כל מחסום פיזי, ישנם לעיתים סיבות להיעדר אספקת העונג המושלם: כמו נטילת תרופות מרשם באופן קבוע, יחסי מין לא מספקים, חסמים רגשיים ועוד. כדי לנסות לאבחן את הבעיה – פני אל רופא הנשים או אל סקסולוג מוסמך.