תליית שלטים בגובה – מה צריך לעשות לפני שתולים

שלטים בגובה הם מראה נפוץ במיוחד בימינו כאשר אנו מוקפים במגדלים, ופרסום עליהם נראה כתופעה טבעית לחלוטין שקיימת כמעט בכל עיר. הפרסום באמצעות שלטים בגובה מעניק למפרסם אפקטיביות רבה מאחר שבזכות הגובה החשיפה של השלט גבוהה מאוד עבור עוברי אורח וגם נהגים אשר נעצרים ברמזור או תקועים בפקק. לכן שלטים בגובה הפכו לאמצעי פרסום נפוץ לאורך אוטוסטרדות ורחובות ראשיים בהם יש תנועה מסיבית, וגם במקומות הנראים היטב מרחוק.

תליית שלטים בגובה היא גם משימה עם פוטנציאל גבוה של סכנה ומיועדת לאנשי מקצוע בלבד. תקלה קטנה עלולה לגרום לפציעה חמורה ואף למוות בנפילה מגובה רב, ומאוד לא מומלץ להסתכן בכך. לכן כדאי להיעזר בשירותיהם של אנשי מקצוע בלבד.

כגודל השלט – כך מורכבות התלייה

רמת הקושי בתליית שלטים תלויה בכמה פרמטרים כמו משקל השלט, הגובה בו נדרשת התלייה וכמובן שגם הזווית שבה ייתלה השלט (יש גם פינתיים). לכן נדרשים כמעט תמיד כוח פיזי רב ומיומנויות ספציפיות כדי להתמודד עם האתגר הנ"ל. מדובר בפעולה שעלולה להיות מסוכנת ולכן היא מיועדת לבעלי ניסיון בלבד, ומזמין העבודה חייב לדאוג גם לענייני ביטוח למקרה שחלילה תתרחש תאונה שתפגע בפועלים או בעוברי אורח. האפקטביות של השלט טמונה כמובן גם בתוכן הטקסט אשר מופיע עליו ובעיצוב מזמין בצבעים שנראים היטב ביום וגם בלילה, כאשר פנסי המכוניות נדלקים.

לפני הזמנת עבודות גובה יש לקבל המלצות מחברים ומכרים וכן מידע מלא מהחברה המתמחה לגבי עבודות שבוצעו בעבר. סרטוני הדרכה אשר יוצגו לפניכם יעזרו לכם לגבש דעה ולכן מומלץ לדרוש לראות אותם בפגישה המקדימה. בשוק יש מספר מתחרות ועליכם להגדיר מראש את תקציב העבודה ולהעסיק חברה שנותנת לכם הצעה משתלמת.

תליית שלטים באמצעות סנפלינג נחשבת לשיטה מתקדמת ויעילה במיוחד ולכן הפכה למומלצת. כל בירור עם ספקית אפשרית חייב לכלול מידע מלא על תקני הבטיחות שלה והכיסוי הביטוחי, מאחר שצריך לעשות כל מה שניתן כדי למנוע אפשרות של אסון בעת ביצוע העבודות ולהימנע מרשלנות שתפגע גם בחיי אדם וגם בעסק שלכם.