השתלות שיער

השתלות שיער היו בעברן טיפולים ששמורים לעשירונים העליונים ביותר כמעט בכל מדינה בעולם, לרבות בישראל. בשל התגברות שיתוף המידע שהחלה ביתר שאת בשנים האחרונות עקב תמורות הרשתות החברתיות – גילו בעלי שיער בעייתי מכל המגזרים את התחום המרתק. בשונה מהעבר, כיום גברים עם הון עצמי של 10-15 אלף ₪ יכולים למלא קרחת באמצע הקודקוד ומפרצים בקו המצח. טיפולי השתלות שיער מוצעים גם לנשים הסובלות מנשירה ושיער מוחלש. מהן האלטרנטיבות להשתלות ומדוע זהו הטיפול המיטבי?

טיפולי עצירת נשירה לעומת השתלה עם מילוי לשיער

טיפולי עצירת נשירה ניתנים בחלקם באמצעות שמנים למריחה על האזורים הבעייתיים ובחלקם באמצעות תרופות להגדלת הערכים החיוביים בגוף האדם, בדגש על ניקוי הדם בקרבת הקרקפת. הטיפולים הללו עשויים להצמיח שיער בסיכוי נמוך ביותר ומתמקדים בעיקר בעצירה עכשווית של הנשירה והפיכת השיער ליותר עבה. את המשימה המשלימה, מילוי הקרחות והמפרצים, ניתן ליישם אך ורק בתהליך השתלות שיער אם אתם מעוניינים בתוצאות נראות לעין בפרק זמן סביר.

במהלך הטיפול במכון ההשתלות

הטיפול מתבצע במכון השתלות שיער בטורקיה. זהו טיפול כירורגי הכולל שרטוט של קווי צמיחת השיער. הוא מתבצע באמצעות החדרת שתלים על פי השרטוטים שהתוו על קו המצח ועל הקודקוד שלכם בהרדמה מלאה. לאחר ההתעוררות, תועברו להשגחה במהלכה ייחבשו פצעי ההשתלה ולאחר מספר ימים נוסף תוכלו לעבור טיפול לייזר לחיזוק נוסף של זקיקי השיער החדשים.

להחזיר את נפח השיער המלא לראשכם

באמצעות מכון השתלות שיער בטורקיה גם אתם תוכלו ליהנות משיער בנפח מלא באזורים החסרים. השתלות שיער אלו מבטיחות לכם כי גם בפריזורות וגם בקו המצח יהיה לכם שוב שיער מלא, ממש כמו בעבר. קצב הפיכת השתלים לשיער ממשי משתנה בין מטופל למטופל. ייתכן ולאחר מספר ימים מתום הניתוח השיער יחזור, וייתכן כי זה יקרה לאחר מספר שבועות ואפילו חודשים. בסופו של דבר, השיער חוזר להיות במצבו כבעבר.

ליהנות משיער עבה וחזק

המונח Thick hair (שיער עבה) אינו סיסמה, אלא האמת המוחלטת למניעת נשירות בעתיד. בטורקיה, לא רק שאתם עוברים השתלות שיער אלא גם חיזוק לסיבי השער ולזקיקים הקיימים, מה שהופך כל חלק-שיער בראש שלכם לעבה ויציב. הנשירה והתלישה הקלה ייהפכו לנחלת העבר ואתם תחושו שאתם בתוך גוף בריא עם שיער בריא, לא פחות מכך. זו המשמעות האמיתית של טיפול השתלת שיער: הבראה מלאה לזקיקים ולקרקפת.

טורקיה – מרכז השתלות השיער הבינלאומי

טורקיה של היום חקוקה בעיני ובאזני כל כמרכז ההשתלות הבינלאומי. התחום נהפך להיות אחד המקצועיים ביותר בעולם כשמדובר על מכוני השתלות שיער במדינה זו. רק שם תוכלו לקבל שירות יסודי ואחראי באמת לשיער שלכם, אשר כולל תכנון מדויק ויישום לפרטי פרטים של כל שלב בהשתלה, החל מההכנה לניתוח, כלה בהשתלה עצמה ועד לשלב הבדיקות וההתאוששות שלאחר התהליך.