חומרים להסרת שיער בבית

בשביל הסרת שיער בתוצאות מצוינות, כבר לא חייבים לצאת מהבית. כל מה שצריך זה להכיר כמה חומרים להסרת שיער, לאפקט מקצועי וחלק במיוחד. 

שעווה להסרה 

אי אפשר לדבר על חומרים להסרת שיער מבלי לדבר על החומר הבסיסי ביותר – שעווה. אבל למרות שדורות של נשים השתמשו בשעווה להסרת שיער, יש לא מעט חידושים. בין היתר, ישנם סוגים מיוחדים ומועשרים, לתוצאות חלקות וללא אי נוחות. כך למשל שעווה בגרגירים. שעווה ירוקה שפופולרית מאוד בדרום אמריקה, מועשרת בחמאת שיאה, מאופיינת בגמישות נהדרת ובתוצאות מעולות גם באזורים הרגישים כדוגמת קו הביקיני. להסרת שיער ניתן להשתמש גם בשעווה גמישה בצנצנת, המסופקת בצבעים שונים כגון כתום, שחור או ירוק. 

רצועות להסרת שיער 

שעווה בלבד איננה מספקת לתוצאות חלקות. על מנת להשיג תוצאה מקצועית גם בבית, נדרשות רצועות הסרת שיער ברמה גבוהה. ניתן להשיג כיום רצועות נוחות לשימוש, עמידות מאוד, נעימות למגע. כמו כן, ניתן לגזור לגודל הרצוי לך. וגם ראוי להזכיר שפדלים מעץ שמאפשרים להשתמש בשעווה בצורה נאותה, ליישום מדויק ונוח במיוחד. 

מכשיר לחימום שעווה

לאחר שדיברנו על כמה סוגים של שעוות המשמשות בתור חומרים להסרת שיער, נסגור את הרשימה עם מכשיר חימום ייעודי. נכון שאפשר לחמם שעווה על כיריים, אבל זו לא הדרך הכי מדויקת והכי אלגנטית. במקום להשתמש בחימום מיושן, אפשר להיעזר במכשיר חימום שממיס את השעווה ומכין אותה לעבודה. לאחר מכן, הסרת השיער נעשית באופן הטוב ביותר והנכון ביותר. מתאים לשימוש עם מגוון רחב של סוגי שעווה, גם מהסוג האלסטי לנשים וגם לגברים שרוצים גוף חלק. טיפ לסיום – שווה להשתמש בשמנים להרגעה (למשל שמן קמומיל) לאחר הסרת השיער בעזרת שעווה. 

למגוון מוצרים נוספים היכנסו עכשיו לאתר של וויסטוק