מכונות להסרת שיער

בשנים האחרונות חל מהפך משמעותי בתחום הסרת השיער. בעבר נשים היו משתמשות בדרכים אשר סיפקו מענה קצר טווח בלבד כגון סכיני גילוח או שעווה, עם הקידמה המשמעותית שחלה בעולם במהלך השנים נרשמו גם שינויים בתחום הסרת השיער. כיום השיטה הטובה, היעילה וכמובן הבטיחותית ביותר היא על ידי לייזר או קרני אור. תחילה רק מכוני הטיפוח הגדולים בחרו להשתמש במכונות אלו אך היום אנו רואים יותר ויותר קוסמטיקאיות פרטיות שבוחרות להחזיק במכונות להסרת שיער בקליניקה הפרטית שלהן ואין ספק כי מדובר בשינוי מבורך.

סוגי מכונות להסרת שיער

קיימות דרכי טיפול רבות אשר מספקות תוצאות מעט שונות. לכל מכונת הסרת שיער יתרונות ייחודיים רק לה.

  • לייזר- המכונה המוכרת ביותר הינה מכונה להסרת שיער בלייזר. בשיטה זאת זקיק השיערה נהרס עקב חשיפתו לקרן הלייזר. הקרן חודרת דרך שכבות העור ופוגשת בזקיק השערה שכן צבעו שונה מצבע העור, היא מחממת את הזקיק עד להריסה מוחלטת שלו. ככל שגוון השערה יהיה כהה יותר כך הטיפול יהיה אפקטיבי יותר כיוון שהניגודיות בין צבע העור לצבע שיער הוא שמקל על קרן הלייזר להתמקד בזקיק.
  • אינפרה אדום- אור אינפרה אדום מחמם אף הוא את זקיק השערה, גורם להיחלשות שלו ובכך הורס אותו. מדובר בטיפול פחות רגיש ופחות עוצמתי ולעיתים זוהי גם הסיבה שהוא פחות יעיל ולכן כמות הטיפולים הנדרשת הינה גבוהה יותר.
  • אפילציה חשמלית- על ידי החדרה של מחט דקיקה אל זקיק השיערה והולכה של זרם חשמלי חלש זקיק השיערה נהרס. מדובר בטיפול ארוך ומתמשך המתאים לאזורי גוף קטנים יותר כיוון שהפעולה הינה איטית. היתרון המשמעותי ביותר של טיפול זה הינו היעילות שלו ללא כל קשר לגוון העור או השערה.

כיצד בוחרים את המכונה הנכונה?

קוסמטיקאיות רבות מחפשות אחר המכונה הטובה ביותר עבור קהל הלקוחות להן. בכדי לבחור נכונה יש לשים לב למספר הדגשים עיקריים. תחילה חשוב לאבחן את הצורך המדויק לשמו נרכשת המכונה, מהו סוג הטיפול אותו העסק מציע ועבור מי? התבוננות והגדרה מדויקת של קהל היעד תוכל לעזור אף היא בבחירה נכונה. כמו כן, חשוב לבדוק מהו טווח המחירים אותו ניתן להשקיע ברכישה של ציוד ורק לאחר מכן לבחור את המכונה המדויקת ביותר. למידע בנושא מכשיר הסרת שיער בקרן אור

מכונות להסרת שיער- העידן החדש

נשים רבות מבינות כי הסרת שיער הינה חלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח שלהן ומאפשרת שמירה על אסתטיות לאורך זמן. בחירה ברכישת מכונת הסרת שיער עבור העסק הפרטי של כל קוסמטיקאית תגדיל את מספר הלקוחות הפוטנציאליות ותהפוך במהירות להוצאה משתלמת.