גרפיטי על תיקים – לא רק על קירות! 

אנחנו נוהגים לחשוב שגרפיטי זה עניין של קירות. בדמיוננו אנחנו נוטים לראות בני נוער ומבוגרים מגיעים באמצע הלילה עם תרסיסי צבע ומרססים על הקירות בשכונה ובכל מקום אחר שהם יכולים לעשות זאת. 

בשנים האחרונות, גרפיטי הפך להיות הרבה יותר מתרסיס צבע ובני נוער שמחפשים תעסוקה. לגרפיטי יש משמעות חברתית, פוליטית, אידיאולוגיה כזו או אחרת. ישנם אנשים שעוסקים בתחום הזה וזכו להכרה בינלאומית, הפכו להיות דמויות בעלות נופך ומשמעות תרבותית. לכן גם הנושא של גרפיטי הפך להיות יותר מקובל מאשר בעבר והוא חלק בלתי נפרד מהתרבות שלנו. 

דוגמא טובה לכך אפשר לראות בכך, שגרפיטי הוא כבר לא רק עניין של קירות ומחאה אלא הרבה מעבר לכך. למשל, היום אנחנו יכולים למצוא בגדים ותיקים שיש עליהם גרפיטי מסוגים שונים. סימנים, צורות, שמות ועוד שורה ארוכה של פרטים ייחודים שניתן להציג אותם, בין אם זה בצבע כזה או אחר ובין אם זה בשחור ולבן. להמשך קריאה אודות גרפיטי לתיקים

מה זה גרפיטי על התיקים?

אנחנו יכולים לרכוש תיקים שנמכרים עם גרפיטי מסוגים שונים, על פי הבחירה שלנו. זה חלק מהבד ממנו עשוי התיק. במקום להשתמש בבד חלק או מודפס, משתמשים בבד עם גרפיטי. 

אפשרות אחרת, היא להשתמש בתרסיסי צבע מסוגים שונים בשביל לרסס על גבי התיק. כך אנחנו יכולים להפוך את התיק שלנו לגרפיטי. בצורה כזו, אנחנו יכולים להציג ולהעביר את המסר שלנו בצורה מדויקת ויפה, לכל מי שעובר בסביבה, לכל מי שנמצא לידנו או לכל מי שמביט על התיק שלנו. אין ספק שזו אחת הדרכים המעניינות להעביר מסרים, בין אם הם קשורים להוויה חברתית או לכל הוויה אחרת בחיינו. מידע נוסף באתר https://www.magic-caricatures.com/