מה רציתם לדעת על אבני חן

אבני חן הן אבנים יקרות ערך. הן תוצר של הטבע, אבל הן יכולות גם להיווצר על ידי האדם. מאמר זה ידבר על אבני חן לתכשיטים בעולם וכיצד הן נוצרו על ידי האדם.

אילו אבני חן קיימות בעולם?

כל יום, אנשים מחפשים אבני חן בעולם. הם רוצים למצוא משהו שיגרום להם להרגיש טוב יותר, או לתת להם השראה לעולם ולעשות משהו שהם מעולם לא עשו קודם לכן.

כדי לעזור לאנשים למצוא את אבני החן הנסתרות שלהם, אנחנו הולכים לבחון סוגים שונים של אבני חן שקיימים בעולם. נדבר על הסוגים השונים, כיצד לזהות אותם וכיצד למצוא אותם.

יש אבני חן הנוצרות בעצים, במעמקי האדמה ובקרקעית הים.

אילו אבני חן נסקור כאן?

פנינה

פנינים נוצרות בתוך חלזונות וקונכיות חלזונות. הן נוצרות על ידי תגובה של סידן פחמתי עם מים וחמצן. הפנינה היא מוצר טבעי שניתן למצוא בסוגים שונים של בעלי חיים, כמו חלזונות ימיים, שבלולים וקיפודי ים.

יהלום

יהלום הוא אבן החן היקרה והמכובדת ביותר. זהו גם החומר הקשה ביותר בטבע והוא משמש במוצרים רבים. יהלומים נחתכים לצורות, גדלים, צבעים וחיתוכים שונים. הם משמשים כתכשיטים, לכלי חיתוך, לייצור יהלומים תעשייתיים ועוד.

אודם וספיר

האודם והספיר הן אבנים ששימשו כמרכיב בתהליכים כימיים רבים. הן שימשו במשך מאות שנים לריפוי מחלות, אך הן ידועות גם ביכולתן הסגוליות להעניק משאלות.

ענבר

אבן הענבר נוצרת משרף עצים שעבר תהליך ארוך של התאבנות, מה שמקנה לאבן את שמה. אבן ענבר היא אחת מאבני הערך היקרות ביותר בעולם. ערכו טמון ביכולת שלו לספוג חום, וניתן ליצור ממנו תכשיטים דקורטיביים או פריטים מעניינים לתאורה.

רוצים לקבל עוד פרטים? חפשו חנות אמינה ומקצועית להתרשמות מאבני חן נדירות ויפות, אבני חן לשיבוץ או למכירה כתכשיט.