מסור שרשרת בנזין – האם זה רלוונטי?

מסורי שרשרת הפכו כבר לפני מאה שנים לאביזר שמספק יעילות במגוון פעולות, החל מחיתוך עצים, עד לגיזום ענפים, חיתוך עץ להסקה, עיצוב הגינה באמצעות חיתוך עצים וגיזום צמרות וכדומה. במסורים משתמשים אנשים פרטיים עד לאנשים שעובדים בחקלאות או ביערות, לכן כיום אפשר למצוא לא מעט מסורים, החל ממסור חשמלי עד למסור שרשרת נטענן ואפילו מסור שרשרת בנזין. אבל מתי כדאי להשתמש בכלי עבודה שפועל על בנזין? קראו בהרחבה!

מסור שרשרת מבנזין מספק עבודה יעילה, גם ללא חשמל במקום

מסורי שרשרת וכלי עבודה שעובדים באמצעות בנזין הם כאלה שמציעים עבודה נוחה בכול מקום ללא צורך בשקע חשמלי. מסורים כאלה עובדים על בנזין ודלק (בדרך כלל אוקטן 95) המעורבים בשמן בפעימות שונות. מסור בנזין יכול לספק ביצוע של מגוון עבודות החל מחיתוך עצי הסקה עד לחיתוך עצים לבנייה, גיזום ענפים, יישום עבודות חקלאות ועבודות ייעור. 

כיצד בוחרים מסור לעבודה נוחה איכותית ויעילה?

כאשר אתם בוחרים את הכלי העבודה, שימו לב כי הוא איכותי, בטוח ואמין וכי הוא מיוצר על ידי חברה אמינה ומוכרת. חשוב לוודא שלמסור יש מערכת נוגדת וויברציות לעבודה יעילה ביותר וכי אפשר לשמן את כלי העבודה באמצעות מערכת שימון אוטומטית. עוד יש לבחון את פעימות המסור, את נפח המנוע, את המידות שלו והמשקל הנתון (ולוודא כי ניתן לשלוט בקלות בכלי). עוד יש לשים לב למספר השיניים שלו, לגודל מיכל הדלק והשמן ולרכיבי בטיחות למניעת תאונות קשות. באמצעות בחירת כלי עבודה מחנויות כלים איכותיות – תוכלו כבר עכשיו לעבוד בגינה בחצר, או בכל מרחב פתוח, בקלות וביעילות. 

> קראו גם על גוזמי גדר חיה!