מטבחי גינה – נירוסטה או אבן?

מטבחי גינה הפכו לאחד התחומים החמים ביותר בקרב כל מי שיש לו גינה או חצר פרטית. מדובר על תוספת נהדרת לגינה, היות והמטבח מאפשר את החוויה המיוחדת של בישול תחת כיפת השמיים, ראו באתר גנץ מטבחי גינה. תארו לעצמכם שאתם עומדים בחוץ כל המשפחה, כל אחד עסוק במשימת הבישול שלו, ובסופו של דבר אתם מצליחים להכין ביחד ארוחה לתפארת במטבח החיצוני שלכם. זוהי דרך נפלאה להעביר זמן איכות עם המשפחה או החברים, לשמור על הניקיון של המטבח הבייתי וכמובן לשדרג משמעותית את כל חווית האוכל שלכם. הרי למה להסתפק בארוחת "על האש" בגינה, כאשר ניתן לשדרג אותה באמצעות שימוש במטבח שלם שנמצא מחוץ לבית? כבר אין צורך לרוץ הלוך וחזור מהבית לגינה, היות והכיור נמצא בחוץ, משטחי העבודה בחוץ וכך גם מקומות האחסון השונים.

מטבחי גינה – האם עדיף מנירוסטה או מאבן?

היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של מטבחי גינה שונים ומגוונים, המגיעים בגדלים שונים, עיצובים שונים וכמובן חומרי גלם שונים. כאשר מגיעים לבחור את המטבח האידיאלי עבורכם, יש צורך לקחת בחשבון גורמים שונים, בין היתר גודל, מיקום המטבח בשטח הגינה, העיצוב שלו וכמובן האסתטיקה והעמידות שלו. חשוב כמובן לבחור במטבח שעשוי מחומרי גלם עמידים ויציבים, אשר יוכלו להחזיק מעמד לאורך זמן מבלי להישחק במהירות ומבלי לפתח עובש או מיני פטריות אחרים. חומרי הגלם הנפוצים ביותר בתחום מטבחי החוץ, הם נירוסטה ואבן. למעשה אין תשובה ברורה לגבי השאלה- מה עדיף? ישנם אנשים שיעדיפו את היופי והכפריות שמטבחי האבן משדרים, ולעומתם אנשים אחרים יעדיפו את מטבחי הנירוסטה שמשדרים מודרניות ואסתטיות. כל אחד צריך לבחור בהתאם לטעם האישי שלו ובהתאם לעיצוב הכללי של הבית והגינה. חשוב שמטבח החוץ יתאים לעיצוב הכללי של הגינה, על מנת ליצור אווירה הרמונית ונעימה יותר בכל המתחם.

לסיכום, מטבחי גינה נחשבים לתוספת נפלאה עבור כל גינה וכל חצר. חשוב כמובן לבחור במטבח מבית גנץ מטבחים שיתאים לצרכים ולרצונות שלכם, וכמובן להקפיד על מטבחים איכותיים ועמידים. מטבחי נירוסטה ומטבחי אבן נחשבים לשתי האופציות המובילות ביותר בשוק, אך כל אחד צריך לבחור עבור עצמו מה הכי נכון לו.