הגאדג׳טים המגניבים ביותר שיצאו ב2019

כל שנה ניתן לראות כמות עצומה של גאדג'טים שונים שיוצאים לאוויר העולם. אנחנו חיים בעידן טכנולוגי ודיגיטלי, עולם שבו כמות החידושים עולה בקצב מסחרר, כך שמי שמעוניין להישאר מעודכן, חייב להיות עם היד על הדופק. שנת 2019  הייתה שנה של התפתחות, ולכן היא מאופיינת בגאדג'טים חדשניים ומשוכללים ביותר. כל מי שמעוניין להתפנק במתנה שווה לעצמו, או לפנק אדם יקר ואהוב, חייב לבחון לעומק את אחד הגאדג'טים האלו.

הגאדג'טים המעניינים ביותר של שנת 2019

כולנו נוטים לסיים את היום מול המסך. חלקינו מסתפקים במסך הסמארטפון, אחרים מעדיפים לבהות במסך המחשב או לצפות בטלוויזיה. אומנם הטלוויזיות החדשות מגיעות לגדלים מדהימים ולאיכות בלתי מתפשרת, אך גם בעולם הטלוויזיה ניתן למצוא גאדג'טים מיוחדים. מושב עיסוי או טלוויזיה נגללת למשל, נחשבת לאחד הגאדג'טים הייחודיים ביותר בעולם הטכנולוגי. מדובר על מסך גמיש ומתקפל, אשר נגלל מתוך קופסא ייעודית באמצעות לחיצה על שלט.

גאדג'ט נוסף שכדאי להכיר, הוא רחפן נוסעים אוטונומי שמסוגל להסיע אדם אחד מעל עיר צפופה ועמוסה בפקקים. מדובר עדיין באב טיפוס, אך הוא כבר מציג יכולות מדהימות של 30 דקות ריחוף למרחק מקסימלי של 27 קילומטר.

רובוט שמסייע בסידורים ובמטלות השונות של הבית, תופס את אחד המקומות המובילים ביותר במצעד הגאדג'טים. מדובר על רובוט בעל מינה מלאכותית ולמידת מכונה, אשר מסוגל ללמוד לזהות חפצים שונים ולתפעל אותם. הוא מסוגל למשל, להרים צעצועים ולסדר אותם, לשאוב אבק, לשטוף רצפה ועוד. הוא אפילו מסוגל לזהות מקרי חירום ולהזעיק את כוחות הביטחון.

חובבי האימון הגופני ישמחו לגלות את הגאדג'ט הבא – חדר כושר ב-VR. מדובר על שילוב מדהים בין משחק מחשב לבין אימון גופני יעיל במיוחד. באמצעות שימוש במשקפיים ייעודיות ומגוון רחב של חיישנים שונים, ניתן למשל לירות על חייזרים באמצעות לחיצת חזה או לבצע תרגילי כושר שונים לצורך הצלחת המשחק, דבר שמזכיר גם משחקי קליעה למטרה. המערכת יודעת לזהות אם המשחק הולך לכם בקלות רבה מידי, והיא מעלה משקלים בהתאם.

לסיכום, ניתן למצוא לא מעט גאדג'טים מגניבים וחדישים שיצאו בשנת 2019, אך מי שמתעניין בתחום חייב להישאר מעודכן כי אין ספק שהחידושים הבאים יהיו אפילו יותר מדהימים.