מגשי פירות לאירועים – כיבוד קל ובריא

אחד הגורמים החשובים ביותר בכל אירוע – חברתי, משפחתי או מקצועי – הוא הכיבוד. לאירוע מגיעים אורחים רבים ומטבע הדברים הם מעוניינים גם לאכול. לעתים מוגשת באירוע ארוחה מלאה ולעתים רק כיבוד. בשני המקרים יוכלו מגשי פירות לשדרג את האירוע ולהותיר רושם טוב על האורחים וכמובן שגם תחושות שובע. בשנים האחרונות נוסדו חברות המתמחות באספקת קייטרינג לאירועים ובתוכן גם מגשי פירות עסיסיים, ראו באתר. היתרון הגדול של הפירות הוא שהם מתאימים לאירוע בכל שעות היום, בוקר צהריים או ערב, ותמיד אפשר לשלב אותם בתור תוספת בריאה ומזינה.

מגשי פירות מומלצים עבור ימי הולדת, אירועים משפחתיים שונים, חגיגות במוסדות חינוכיים ואירועים עסקיים. כולם אוכלים פירות ולכן הכיבוד הזה מתאים למגוון רחב של אירועים. הפירות מגיעים מהחקלאים והמשווקים ורכישתם קלה במיוחד לאורך כל השנה. רופאים ממליצים על פירות ולכן ברור שרק במקרים נדירים האורחים באירוע יעדיפו לוותר עליהם, בניגוד לממתקים, עליהם רבים מוותרים בגלל בעיית סוכר. מגשי פירות לאירועים זמינים בכל עונה בשל תנאי האקלים המקומיים וזהו יתרון נוסף שלהם. בחיר המגש צריכה להיעשות בהתייעצות עם נציגי הספקים. עליכם להעריך כמה אנשים יקחו חלק באירוע ולפי זה לקבוע את מספר המגשים ולקחת בחשבון שכולם ירצו לטעום מהפירות, וחלק מהנוכחים ירצו מספר טעימות ולכן יש לאפשר להם זאת.

כמו כן חשוב לכלול במגשים מגוון פירות בכמה צבעים, מראה שעושה טוב בנשמה למשתתפים ומעיד על השקעה והקפדה. לפני ביצוע ההזמנה כדאי לברר ולסכם עם נציגי הספק כמה פירות יגיעו במשלוח, מה יהיה סידור המגשים ואיך תוכלו להיות בטוחים שהפירות טריים ומוכנים לאכילה. כמובן שכדאי לעבוד רק מול חברות שקיבלתם עליהן המלצות מחברים ומכרים או נכחתם באירוע שבו השתמשו במגשים שלהן. הפירות חייבים, כאמור, להגיע טריים ומוכנים לאכילה ולכן כדאי להביא בחשבון שצריך לבחור את "פירות העונה" ולוותר למשל על תפוזים ותותים בקיץ ולעומת זאת להתמקד בעונה זו בענבים תאנים שזיפים ועוד. כמו כן מומלץ לשלב גם פירות יבשים.