מתי המועד המתאים ביותר עבור ימי גיבוש לעובדים?

ארגון ימי גיבוש עבור העובדים היא אחת הפעולות החשובות ביותר שיש לבצע במקום העבודה, בעוד שבכך אפשר להניע צוות עובדים קדימה אל המטרה. הגיבוש, מטרתו לשבור את הקרח בין עובדים, לחבר קבוצות של צוותים יחדיו, ולנהל את מקום העבודה בחיוניות וביעילות – זאת בזכות הקשר הטוב שנוצר בין עובדים למנהלים.

כיום אפשר לבחור ימי גיבוש לעובדים שיהיו אטרקטיביים במיוחד, כמו יציאה אל חדרי בריחה המתאימים לקבוצות גדולות, יציאה לטיולים, סיורים, הרצאות וסדנאות. אבל מתי המועד המתאים ביותר עבור ימי גיבוש לעובדים? הנה כמה מועדים שאסור לפספס:

לפני החגים

אם אתם מתכננים הרמת כוסית לכבוד החג, תוכלו לעשות זאת באמצעות מסיבה, ערב נעים עם הצוותים, כמו גם יציאה אל מגוון פעילויות אקסטרים המיועדות לעובדים.

בימים חמימים

בימים חמים שהעובדים שלכם נמצאים כל היום במזגן, אפשר לרענן את הצוות באמצעות יום כיף בבריכה, בפארק מים, בספא או בכל מקום מרענן. בחרו אטרקציה מצננת והתאימו את הפעילות לאופי העובדים. בימים חמים מומלץ לשלב פעילויות אטרקטיביות צוננות, אוכל קל ומתנה מתאימה, כמו ערכת ים או קפה לטיולים בימים הנעימים.

בימים קרירים

גם בימים קרירים בהם כולם מסתגרים בתוך המשרדים או התאים שלהם, כדאי לארגן יום בילוי לעובדים. זאת כדי לחמם את הגוף, להרים את מצב הרוח ולצאת מן השגרה. בימים כאלה אפשר לארגן פעילות חדרי בריחה בסגנון מסעות גוליבר, יציאה להופעה, בילוי במסיבת חברה ולספק לעובדים מנות חורפיות חמימות ואף מתנות כמו: כירבולית, מחממי אוזניים, כפפות וכל מה שדורש עבור חורף חם.

בעת השקה של שירות או מוצר

במידה ואתם משיקים מוצר חדש, כדאי לארגן ערב כיפי עם העובדים בו תרימו כוסית ותעדכנו את הצוות בכל מה שקשור למוצר. ערב כזה אפשר לשלב עם חוויות אקסטרים ופעילויות אקשן מלאות אדרנלין, כמו גם להרים מסיבה לכבוד השקת המוצר

לסיכום, בימים השגרה, לפני החגים, בבעת חגיגות, לאחר מכירה גדולה או אקזיט שביצעתם – אפשר לפנק את העובדים ביום כיפי מלא פעילויות. בכך תהנו מצוות מגובש, לויאלי וכזה שאוהב את מקום העבודה בו הוא נמצא.

המידע באדיבות אתר https://sherlocked.co.il/