עגילי מניפה לכלה – איזו שמלה מתאימה לעגילי מניפה

עגילי מניפה לכלה הם עגילים יוצאי דופן כיוון שבמקרים רבים חלק מהם ממוקם בתוך תנוך האוזן וחלק אחר שלהם ממוקם מתחת לאוזן בעיצוב חדשני.

הייחודיות בחתונה 

עגילי מניפה מתאימים לכל סוגי שמלות הכלה, אך ההתאמה המיטבית שלהן היא לשמלות שהחלק העליון שלהן הוא חשוף, כמו שמלות עם גב חשוף או עם כתפיות דקיקות או עבות יותר. כאשר החלק העליון של הכתפיים הוא חשוף ולו במעט, הדבר מבליט את עגילי המניפה ורואים אותם במלוא הדרם. 

לעומת זאת כאשר הכלה לובשת שמלה שמכסה את הכתפיים, רואים את הטקסטורה של הבד, את אבני הסברובסקי, רואים את העגילים, אך לא באופן בולט כמו באופציה האחרת. 

בחירה של עגילי מניפה 

עגילי מניפה קיימים בדגמים מרהיבים, מעוגלים, מרובעים, בצורה של עלים עדינים ועוד. כל אחד מהם מיוצר ללא ניקל והוא משובץ בקריסטלים. על פי טעמה האופנתי של הכלה וההתאמה המיטבית לשמלתה של הכלה. יש אפשרות להזמין את העגילים הללו בוורסיה של ציפוי זהב, ציפוי כסף, או ציפוי זהב אדום. 

את העגילים ניתן למצוא בחנות תכשיטים לכלות  Theladybride. כדאי להזמין אותם מראש כדי שהמשלוח יגיע לפני מועד החתונה.

התרגשות כללית של הכלה 

ככל שמועד החתונה קרב כך רמת ההתרגשות עולה. הכלה מתרוצצת בכל הסידורים הנדרשים ודואגת שהיא תהיה שיא השלמות מכף רגל ועד ראש. זו הסיבה שהיא דואגת לשמלת כלה מרשימה ביותר בגוון האהוב עליה ובסוג הבד המועדף עליה, עם הינומה יפהפייה ושובל ארוך או קצר על פי החלטתה. עגילי מניפה יוסיפו נופך אצילי למראה הכולל ובטוח תהיה התרגשות עצומה.