עץ משפחתי – מתנה מושלמת ליום המשפחה

יום המשפחה הוא היום החגיגי והמשפחתי ביותר שכל משפחה אוהבת לחגוג בכל שנה, למרות שבעבר יום זה היה מוכר כיום האם השנתי. למרות שלכל אמא מגיע את התודה וההערכה, הוחלט לשנות את יום האם ליום בו כל המשפחה חוגגת יחד – ולכן כיום נהוג את יום המשפחה כיום חג בו בני המשפחה מבלים יחד, מכינים כרטיסי ברכה אישיים ומקושטים וכמובן מעניקים מתנות מיוחדות ומרגשות ליום המשפחה.

מתנות ליום זה יכללו לרוב תמונות מודפסות בעיצוב וגדלים שונים, לוחות שנה משפחתיים, ספלים עם הקדשה אישית, פריטי טקסטיל מודפסים ועוד מתנות אחרות ואישיות. כיוון שמדובר על מתנות די בסיסיות ואף בנאליות המוענקות בכל שנה, כדאי שתפתיעו את בני המשפחה האהובה שלכם עם עץ משפחתי מרשים ויוקרתי שיוצג בגאווה במרכז הסלון של ההורים.

מהו עץ משפחתי?

עץ משפחתי הוא סוג של תמונה המציגה את אילן היוחסין של כל המשפחה המורחבת, ולכן יופיעו בתמונה שמות של כל בני המשפחה והשיוך המשפחתי שלהם. בדרך הזו ניתן להציג את שושלת המשפחה בצורה מרגשת ומיוחדת, אם באמצעות שילוב של שמות או תמונות בעץ המשפחתי, עיצוב של אילן היוחסין בצורת עיגול או פירמידה וכל סגנון אחר ומקורי אחר.

היכן ניתן להשיג עץ משפחתי בעיצוב והכנה מותאמים אישית?

כמעט כולנו הכנו בצעירותנו את אילן היוחסין של המשפחה שלנו כחלק מעבודת שורשים, וכך נחשפנו לשלל תגליות וסיפורים מרתקים על העבר המשפחתי שלנו ושל ההורים/סבים/דודים שלנו. לכן אין ספק כי עץ משפחתי או הדפסת תמונה על עץ יהיה מתנה מושלמת ליום המשפחה, כאשר ההכנה והעיצוב שלו יהיו בהכנה ועיצוב מותאם אישית לכל משפחה.

כדאי לחפש באמצעות הרשת אתרים וחנויות המתמחות בעיצוב והכנה של מתנות מקוריות ליום המשפחה, וכך להתרשם מהאיכות והמקצועיות של המתנות המוצעות באתר.