אלו אביזרים לסיגריה אלקטרונית כדאי שיהיו איתנו ?

חשוב להיות מצויידים עם כלל הציוד לשעת חירום וכן לתחזוקה שוטפת של הסיגריה האלקטרונית, וחשוב לדעת שישנן ערכות לסיגרה אלקטרונית ייעודיות.

נוזל ייעודי בטעם האהוב שתמיד ימלא את הסיגריה

יש חשיבות גבוהה  להיותו של הנוזל איכותי ומותאם , זאת על מנת שלא יישרף בזמן האידוי ויפגום במכשיר עצמו נזק בלתי הפיך. אנט ממליצים במיוחד על הנוזלים האיכותיים באיכות פרמיום של חברת DREAM וכן חברת DINNER LADY. אצלנו תמצאו את מגוון הטעמים הגדול בישראל בנוזלים האיכותיים ביותר המיובאים מסביב לעולם אליכם במיוחד. בחרנו את הטוב ביותר בעבורכם.

צבת קרמיק 

צבת קרמיק הוא כלי פינצטה קרמיקה לסיגריה אלקטרונית המשמש לעיצוב DIY שלך. צבת קרמיק עשוי מפלדת אל חלד וקרמיקה.

סוללות ייעודיות

חשוב שתחזיקו עימכם סוללות ספייר למקרה הצורך, כדי שלא תתקעו ללא הסיגריה ברגעי לחץ או רגעי צורך בסיגריה. מארז פלסטיק לזוג סוללות הינו המוצר המשלים שיתאים בדיוק לכם. זאת על מנת שלא תאבדו את הסוללה ושהיא לא תירטב או תפגם מכל צרה אחרת.

VAPE BAG- תיק לאחסון כלים

יהיה לכם נוח להחזיק את כל האביזרים הנלווים לסיגריה האלקטרונית ביחד. בציק ייעודי שירכז את כל האביזרים לסיגרה אלקטרונית והמוצרים הנלויים. תוכלו להשיגו בהתאם לצורך שלכם בגודל גדול יותר ואחד קטן יותר. 60 יום אחריות יבואן מלאה.

מטען איכותי ומותאם לסיגריה האלקטרונית שלכם

יש לדאוג לזמן המסויים בו צריך להטעין את הסיגריה האלקטרונית על מנת להאריך את חייה עד הזמן המקסימלי. את מספר השעות תוכלו למצוא על גבי הוראות היצרן, כמו כן תוכלו להתייעץ עימנו בהתאם לסוג ודגם הסיגריה האלקטרונית. 3 או 4 שעות בדרך כלל. אך חשוב לוודא שוב על גבי הוראות היצרן. מדובר בהטענה מלאה, אך תוכלו לטעון גם בין שימושלשימוש בפרקי זמן קצרים יותר.

מטען USB מותאם מבית יצרן הסיגריה האלקטרונית שלכם

ישנם מספר דגמים מתקדמים אשר ניתן לבצע הטענה על בסיס USB, עם חיבור למחשב שלכם תוך כדי עבודה, או גלישה באינטרנט. החיבורים היום נוחים במיוחד והותאמו במיוחד לקהל המערבי.