מונג – אוכל לכלבים וחתולים

בתור בעלי כלבים וחתולים, אז באופן טבעי אנחנו מחפשים עבורם את האוכל הטעים והבריא ביותר. בדיוק כמו שאנחנו מחפשים לעצמנו מזון שגם ישביע אותנו, גם יהיה טעים לחך שלנו, וכמובן שאנחנו מנסים להשקיע כמה שיותר במזון בריא.

במהלך השנים, בפרט בעשורים האחרונים, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר חברות אשר נכנסות לתחום המזון לכלבים וחתולים. בין אם מדובר בחברות שעוסקות אך ורק בזה ובין אם מדובר בחברות שהחליטו להתרחב גם לתחום של מזון חיות.

המבחר הגדול שאנחנו רואים היום הוא תוצר של מספר גורמים. ראשית, איכות החיים עלתה, יותר אנשים מגדלים חיות בבית ומעוניינים להציע להם את המוצרים והשירותים הטובים ביותר. שנית, יותר ויותר מחקרים עוסקים בנושא ומספקים לנו מידע, איזה מזון רצוי לקנות, איזה מזון מכיל את המרכיבים החשובים ביותר עבור הכלב ו/או החתול שלנו, שלישית, בניגוד לעבר, הרי שכיום יש היום ניסיון למקד את המזון בצרכים ההכרחיים של כל כלב או חתול. בין אם זה על פי מין, גיל, משקל, מצב בריאותי ועוד.

אחת החברות הפופולאריות בתחום של מזון יבש ורטוב לכלבים וחתולים, היא חברת מונג. חברה עם ניסיון של למעלה מ-50 שנה בתחום. החברה מספקת סוגי מזון מסוגים שונים, בין אם זה לכלבים וחתולים גדולים או קטנים, המזון שלה מכיל את כל המרכיבים הנדרשים לכל אחד מחיות המחמד, על פי משקלו, גילו, הפעילות הגופנית שהוא מבצע ועוד.

חברת מונג' אוכל לכלבים וחתולים ידועה בזכות העובדה שהיא מייצרת סוגי מזון מאוד אפקטיביים ואיכותיים. זה בא לידי ביטוי במרכיבים של המזון, הצרכים שהוא משמש להם ועוד. כמו כן, החברה ידוע בזכות העובדה שכל שק מזון או פחית מזון, מותאמות ספציפית לחיות מחמד מסוימות.

חשוב להדגיש כאן, שחומרי המזון של החברה בסגנון סופרפורמיום, אינם כוללים חומרים משמרים, חומרי טעם וריח אלא רק מרכיבים איכותיים מאיטליה, המקום ממנו מגיעה החברה.

לסיכום, אם יש לכם כלבים או חתולים, אין ספק שחברת מונג' היא החברה אשר את מוצריה תרצו לרכוש עבור חיות המחמד שלכם.