כלים חד פעמיים

השימוש הנרחב בכלים חד פעמיים בבית, בבתי הקפה, במפעלים ובמסעדות, מאפשר שימוש בגדלים שונים של המוצרים הללו, עיגולים, מרובעים, קטנים וגדולים למזון, מוצרי מאפה, קינוחים, שתיה ואחסון וכל זאת בהתאם לכל גודל ומטרה.

כמויות גדולות של כלים חד פעמיים 

הדרך הנוחה היא לרכוש כמות גדולה של מוצרים שתשמש את הצרכנים לפרק זמן ארוך. בדרך זו חוסכים בעלויות כיוון שהמחיר לכל יחידה הוא זול באופן משמעותי. הדרך היעילה ביותר היא לבצע תחשיב של כמות המוצרים החד פעמיים שצורכים בכל שבוע ועל פי התוצאה יודעים כמה מוצרים (כמו כוסות חד פעמיות למשל) להזמין לפרק זמן מסוים. 

אופציות של כלים חד פעמיים 

קיימים סוגים רבים של כלים לאחסון מזון, קופסאות פלסטיק בגדלים שונים וקופסאות מיוחדות כמו מיכלי קרטון המותאמים לאחסון של מזון חם או של מזון נוזלי חם כמו מרקים או רטבים חמים וקונוסים של נייר בשני גדלים. תבניות אלומיניום מרובעות גדולות, בינוניות, עגולות, מותאמות לאינגליש קייק ובהיצע נרחב של צורות נוספות, של כלי אלומיניום איכותיים.

לאירוח שפע של כוסות רגילות או ממותגות לשתייה חמה, מכסים, חובקים ובוחשנים. כוסות מצוינות לשתייה קלה ובקבוקי זכוכית לנוחות מרבית בעת ההגשה ושקיות טייק אווי בכמה גדלים.

מבחר גדול של כלים חד פעמיים המותאמים לאפיה בשלל גדלים וצורות, כלים ייחודיים המתאימים להגשת קינוחים החל בקינוחי פירות, מוסים, שילובים מפתיעים של חומרי גלם המותאמים לקינוחים אישיים.

הזמנות מרוכזות של כלים

לאור ההיצע הנרחב אפשר להזמין את כל המעטפת הנדרשת, כל סוגי כלי האחסון, בצורות הנחוצות לכם ובכמות שהיא הנוחה לכם ביותר. מזמינים את המוצרים הנדרשים דרך האתר והם יגיעו תוך פרק זמן קצר יחסית, כשהם ארוזים כיאות ונוחים לשימוש מידי.