פינת אוכל

בוודאי נתקלתם לא מעט פעמים במצב של צפיפות וחוסר מקום סביב שולחן פינת האוכל, בייחוד בזמן אירוח של חברים ובני משפחה שמגיעים להתארח ולסעוד יחד. כדי להצליח להעניק לכל האורחים את המקום המתאים לקחתם את כיסא השרפרף מהמחסן ואליו צירפתם את כיסא התלמיד מחדרו של הילד, ולסיום גם הכנסתם כמה כסאות גינה מהחצר לאחר ניגוב קל – והרי לפניכם פינת אוכל מאולתרת וכמובן לא נוחה לישיבה וגם לא למראית עין.

כדי שמצב כזה לא יקרה שוב, מומלץ לשדרג את פינת האוכל הקיימת באחת חדשה ופרקטית הרבה יותר. פינת האוכל המומלצת ביותר היא כזו המגיעה עם פלטה נוספת לשולחן פינת האוכל.

פינת אוכל לחללים קטנים וגדולים

פינת אוכל נפתחת תעניק לכם פינת אוכל גדולה ומרווחת במיוחד כך שיהיה מספיק מקום לכל האורחים שמגיעים לבקר מדי פעם, גם אם מגיעים יותר אורחים ממה שתכננתם. פינת האוכל הזו מתאימה במיוחד לחללים קטנים וגדולים כאחד, מכיוון שהפלטה הנפתחת מאפשרת התאמה אישית של גודל השולחן על פי הצורך.

לדוגמה אם בני המשפחה הם 5-6 נפשות, אין כל צורך לפתוח את פינת האוכל ותוכלו להסתפק באופן יומיומי בישיבה סביב שולחן פינת אוכל סטנדרטי. אך כשמגיעים אורחים נוספים להתיישב סביב השולחן, ניתן יהיה לאפשר מקום נוח ומרווח לכולם באמצעות פתיחה מהירה ופשוטה של פלטת השולחן הנוספת.

מהם היתרונות של פינת אוכל נפתחת

כאמור, פינת אוכל נפתחת תאפשר לכם לארח אורחים נוספים סביב השולחן ללא צורך באלתורים ופגיעה בנראות העיצובית של חלל פינת האוכל, ובנוסף להעניק להם מקום נוח ומרווח לשבת. תוכלו לבחור באופן חופשי לאיזה מידה להגדיל את השולחן, בפינות אוכל נפתחות המגיעות עם פלטה אחת או יותר המתחברות אל פלטת השולחן המקורית.

בסיום השימוש ולאחר הסעודה, תוכלו להחזיר את השולחן לגודלו המקורי בעזרת הוצאת הפלטות הנפתחות וכך החזרת השולחן לפינה המיועדת לו ללא הפרעה למעבר ולחסימת המרחב בחדר.

כך תבחרו את פינת האוכל המושלמת לביתכם

כדי לבחור את פינת האוכל המתאימה לכם, היכנסו לאתר degemltd.co.il ובחרו את סוג ועיצוב הריהוט המתאים ביותר לביתכם. תוכלו לבחור פינת אוכל בעיצוב מודרני או כפרי, וגם עיצובי רטרו מדליקים שיוסיפו לחלל המרכזי בבית ייחוד ואופי.