מחיר כרטיס ביקור דיגיטלי: כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי?

פעם, מחיר כרטיס ביקור היה תלוי במספר העותקים שאתם צריכים. בעלי עסקים הדפיסו כרטיסים במאות ואפילו באלפים והמחירים היו בהתאם. כיום, למספר העותקים אין שום השפעה על המחיר, מפני שמדובר על מחיר כרטיס ביקור דיגיטלי. כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי? ברוכים הבאים להציג את עצמכם לעולם, בצורה טובה, דינאמית וייחודית יותר עם גט מרקטינג. להמשך קריאה אודות כרטיס ביקור דיגיטלי מחיר

כרטיס ייחודי המותאם בשבילכם 

כרטיס ביקור דיגיטלי זה כרטיס שברגע שהוא מוכן הוא עומד לרשותכם תמיד ובכל עת. זה לא כרטיס שאתם מחזיקים בכיס ומוסרים גם כשברור לכם שהלקוח יאבד או ישליך אותו לאחר זמן מה. את הכרטיס הדיגיטלי אתם יכולים לשלוח ללקוחות שמתקשרים אליכם, לאנשים שמשוחחים אתכם. הכרטיס זמין גם ברשת והוא אפילו מתפקד כמיני סייט. זו הסיבה שקצת מורכב להציג מחירון, מפני שכל כרטיס מעוצב בצורה אישית וייחודית, בהתאם לסוג העסק, לאמירה שלכם, למסר שרוצים להעביר ללקוח. צריך לומר שלטווח הקצר, העלות גבוהה יותר ביחס להפקת כרטיסי ביקור רגילים, אולם נכון להסתכל על התוצאה לזמן ארוך. בזכות הפתרון הדיגיטלי, ללקוחות יהיה קל להכיר אתכם מהר יותר וליצור אתכם קשר בקלות רבה מתמיד. קבלו דוגמא – מתוך הכרטיס כל מתעניין יכול להוסיף אתכם מיד לרשימת אנשי הקשר שלו. כמו כן, אפשר לשלב בכרטיס גלריית תמונות, עדויות של לקוחות ממליצים, נווט מהיר לעסק ועוד. 

קבלו פתרון מנצח במחיר משתלם 

כעת, כדי לדעת כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי עבורכם, לעסק שלכם, פנו אלינו. נרצה לדעת מיהם הלקוחות שלכם, אילו מסרים ייטיבו להציג אתכם. נתכנן איזה עיצוב אופטימלי יעשה עבורכם את השירות הטוב ביותר. וכמובן, לפני שנתחיל בעבודה, תקבלו הצעת מחיר משתלמת.