שרשראות יהלומים

כאשר מעוניינים לרכוש תכשיט לבת הזוג או לאישה, אחת האופציות המוצלחות ביותר הן שרשראות יהלומים, לאור העובדה שנשים אוהבות אותן מאד. 

היצע של שרשראות יהלומים 

שרשראות יהלומים אפשר לרכוש שהן בזהב צהוב או בזהב לבן וזאת על פי גוון הזהב שאהוב יותר על האישה. לאופציה שתיבחר מוסיפים תליון תואם, מגן דוד, שמה של האישה או האות הראשונה של שמה. מדובר בכיתוב של השם או של האות וסביב האותיות משובצים יהלומים קטנטנים ויפהפיים.

כל הסטים הם של יהלומים 14 קרט אשר בנויים עם צורות יפהפיות על התליונים, עיגולים, מרובעים וצורות נוספות בעיטורים מסקרנים ועם יהלומים משובצים בתוכם וסביבם. כל השרשראות הן מאד מרשימות ויוצאות דופן.

אין ספק שכל אישה שתענוד שרשרת זו, תסובב ראשים ואין אחד שלא יביט בשילוב הייחודי של מרכיבי השרשרת שתמיד תבלוט, ללא קשר לסוג הביגוד שהיא לובשת ולגווניו.

שרשראות עם אבני חן 

אחד הטרנדים האופנתיים כעת הוא רכישת שרשראות עם אבני חן. הצבעים הבוהקים של אבני החן יוצרים נראות ייחודית לכל שרשרת. מעצבי התכשיטים משבצים יהלומים סביב כל אחת מאבני החן ויוצרים מתנה שהיא אצילית ומלכותית.

כך אפשר לרכוש שרשראות מעוצבות ואלגנטיות אשר כוללות אבן ספיר כחולה, אבן אגת ירוקה, אבן רובי אדומה. אבני החן משובצות בתוך מסגרת מעוגלת, בצורת טיפה או בוואריאציות מיוחדות אחרות.

בחירת השרשרת המתאימה ביותר 

ההיצע הגדול של שרשראות יהלומים מציב רף גבוה עבור רוכש המתנה, הוא בוחן את כל האופציות ולאט לאט משאיר את היפות ביותר לטעמו, עד קבלת ההחלטה על הדגם אשר לבטח ימצא חן בעיניה. גם לאריזה יש משמעות ולכן כשהיא תקבל את המשלוח, אין ספק שהיא תתרגש! מידע נוסף באתר קאי תכשיטים