סלוני עור מעוצבים

כדי למצוא את סלוני העור המעוצבים ביותר, נראה שיהיה כדאי לכם להתחיל ברעיונות. רעיון שנכתב יפה ובצורה הנדסית, יכול להקנות לכם את מה שאתם מחפשים בעיצוב הסלון שלכם ולהוריד מכם כאבי ראש מיותרים.

סלוני עור מעוצבים 

סלוני בד או דווקא סלוני עור מעוצבים? איזה טיפוסים אתם בדיוק? נראה שככל שחולפים להם השנים, יותר ויותר אנשים מחפשים סלון שנראה כמו אלה הנמצאים בסדרות ובסרטים שאנחנו רואים. לפעמים מדובר בסלוני עור וכמובן בסוגי בד וכיסוי אחרים.

עיצוב סלון עור 

ישנן החלטות רבות אותן אנו לוקחים כשאנחנו קוני פריט או רהיט מרהיב לבית שלנו. החשיבות שיש ליצירתיות במקרים אלה היא גדולה ומשמעותית ויכולה לשנות את מראה הבית והסביבה שלכם. חלק מהתכנונים שלנו צריכים לכלול את הדברים הבאים:

אם הסלון כולל טלוויזיה, שימו לב שמרחק הצפייה בטלוויזיה רגילה הוא בין 8 ל- 12 מטר מקסימום, וזווית הצפייה היא לא יותר מ -30 מעלות. לכן יש למקם את ספת העור במקום נוח או בחתך הראשי מול הקיר בבית.

סידור נכון של הבית 

בסלון הבית, ניתן להציב את שולחן הקפה הראשי או העות'מאני באמצע הספות והכיסאות. עדיף לאפשר מרחק של 18 אינץ' בין שולחן קפה לספה, כך שמשקאות, אוכל ואפילו שלט הטלוויזיה יהיו בהישג יד. 

סידור נכון של כל מרכיבי הבית והריהוט בו שרכשתם באתר עטרת אונליין, יהפוך את הבית שלכם ממקום רגיל וגנרי לעולם עיצובי מדהים שכנראה לא תסבלו משהות בו שעות וימים ארוכים.

אם אתם לא ממש יודעים כיצד לעצב את חלל הבית שלכם בצורה שתהיה נראית טוב לגרים בו, נסו לשכור מעצבת פנים מקצועית, כך שסידור האביזרים בבית שלכם יהיו רלוונטיים למיקומם.