עיצוב אלבום לחתונה – דוגמאות

החתונה המרגשת הסתיימה וכעת מגיעים לשלב המרגש הבא – עיצוב אלבום לחתונה. אם פעם היה צורך להיעזר בצלם או מעצב גרפי שיכין עיצוב אלבום לחתונה בצורה מקצועית, היום הכל שונה. בעזרים כלים דיגיטליים יכול כל אחד או כל אחת, לעצב אלבום חתונה מדהים. כל מה שצריך זה את קבצי התמונות הדיגיטליים ודוגמאות שיתנו לכם את ההשראה הדרושה. עיצוב אלבום לחתונה – עכשיו גם את יכולה, עכשיו גם אתה יכול. 

התרשמו מכריכות מלהיבות 

הדבר הראשון שכדאי לשים אליו לב בדוגמאות השונות זה הכריכה. כמו כל ספר, לפני שניגשים לתוכן שבפנים צריך להרגיש ולהיכנס לאווירה על סמך החיצוניות. מומלץ לבדוק דוגמאות של כריכות לפני שמתחילים עם עיצוב אלבום לחתונה. לאחר שתתרשמו, תרגישו מה נכון, האם כריכה בעיצוב עץ או אולי עיצוב בסגנון עור. האם רוצים סגנון של פשתן או אפשרויות כגון כריכת צדפה. 

התרשמו משיפורים יוקרתיים או דרמטיים

שיפור של אלבומי חתונה יוכל להרים את התוצאה לגבהים מסחררים. לדוגמא, מאוד מתאים להוסיף הבלטות של אותיות מיוחדות, למשל בצבעי זהב, כסף וכדומה. אפשר לראות דוגמאות מסוג זה וכך לחוש אם הרעיון מתאים בעיניכם. ניתן לראות ולהסתכל האם יפה בעיניכם להוסיף הטבעות שונות שנעים לחוש באצבעות, לא פחות מכפי שיפה לראות בעיניים. מגוון שיפורים יוקרתיים או דרמטיים בצבע או בצורה, מניב עיצובים מאוד מקצועיים ונחשבים. 

התרשמו מדוגמאות מבנה האלבום 

תוך כדי עיצוב אלבום חתונה, תוכלו לשבץ המון תמונות מרהיבות ומרגשות. מומלץ להתרשם מדוגמאות שיעזרו להבין אילו מבנים של סידורים פנימיים נחשבים למקובלים ויפים. התרשמו מגודל העמודים (אורך ורוחב), מרעיונות אילו תמונות לשבץ בהתחלה, באמצע או בסוף. התרשמו משיפורים גרפיים שאפשר להוסיף בין התצלומים ומהגדלים השונים של תמונות. 

לדוגמאות, להזמנות ולפרטים נוספים בקרו באתר: WeDeis