מצבר פריקה עמוקה

מצבר פריקה עמוקה של חברת טרוג'ן, נחשב לאחד המצברים האיכותיים ביותר בשוק וגם בחנות של שיא מצברים. מדובר על מצבר המופץ על ידי חברת שנפ הידועה והמוכרת, אשר נהנית ממוניטין חסר פשרות. כל מי שמעוניין לרכוש לעצמו מצבר איכותי ואמין, שיחזיק מעמד לאורך שנים ולא יפתיע אתכם באמצע הדרך, חייב להכיר את חברת שנפ. חברה זו נחשבת למפיצה הראשית של מצברי טרוג'ן בארץ, דבר המעיד על האיכות והאמינות שלהם. חשוב להבין כי מצבר מסוג זה מתאים בעיקר לרכבים תפעוליים, לכן לא ניתן להתקין אותו בכל רכב. אומנם לא מעט אנשים היו שמחים ליהנות מהתכונות ומהמאפיינים המושכים שלו, אך רק בעלי רכבים תפעוליים יוכלו לזכות בכך.

מהם היתרונות של מצבר פריקה עמוקה?

קודם כל, כדאי להגדיר כי מצבר מסוג זה יכול להתאים ליאכטות, לכיסא גלגלים חשמלי, לרכב תפעולי, למכונות שטיפה, למערכות סולריות, למערכות גיבוי, לרכבי חשמל, לסירות וכדומה. ניתן להזמין את המצבר עד הבית או עד מקום העבודה, על מנת לחסוך את הזמן של הגעה למוסך, המתנה בתור וכדומה. חשוב רק לוודא כי בחרתם לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה, המספקת שירות איכותי על ידי בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים. חשוב למשל, להקפיד על התקנה מקצועית, על מנת להבטיח עבודה בטיחותית ויעילה של המצבר. 

מצבר פריקה עמוקה נחשב לאיכותי ואמין יותר, מכל מצבר סטנדרטי אחר. התפוקה שלו גבוהה יותר, היות והוא מנצל את האנרגיה שהוטענה בזמן הפעילות שלו. יכולת ההטענה של המצבר גבוהה יותר מכל מצבר אחר, ולכן הוא מאפשר פעילות שוטפת. אורך החיים של המצבר גבוה יותר, אומנם הוא תלוי בצורת השימוש, אך הממוצע הינו 5 שנים. מצברים רגילים מחזיקים מעמד בין 3 ל – 4 שנים לכל היותר.