חיפוי רצפה דקורטיבי – לבחור את הריצוף המושלם!

חיפוי רצפה דקורטיבי יכול להיות מיוצר מחומרי גלם שונים, או להיקרא בשמות שונים, כמו מיקרוטופינג, בטון מוחלק, אפוקסי ועוד. השאלה היא, איך לבחור חיפוי רצפה דקורטיבי מתאים לצרכים ולטעם האישי שלכם?

סוג המשטח הקיים ומצבו

כאשר מיישמים חיפוי רצפה דקורטיבי , לרוב זה נעשה על גבי משטח קיים. זו יכולה להיות רצפה ישנה ושבורה שיש לכם בבית, זה יכול להיות משטח בטון של בית חדש לגמרי, זה יכול להיות על גבי פרקט במקום העבודה שלכם וכן הלאה.

לכל אחד מסוגי החיפויים יש מגבלות משלו ולכן חשוב לבדוק – איזה סוג של משטח מתאים לסוג הרצפה הקיימת ולמצב בו היא נמצאת (שבורה וישנה, או שלמה ותקינה).

אפשרויות עיצוב

רוב אפשרויות החיפוי כיום, מגיעות עם מגוון רחב של אפשרויות בחירה עיצוביות. יחד עם זאת, כדאי לבדוק אם אכן סוג החיפוי שאתם רוצים לרצפה שלכם, מאפשר יצירה של עיצובים, דוגמאות, הדפסים ודקורציה – כמו שאתם רוצים.

מגוון צבעים

התאמה של פלטת צבעים הרמונית היא כלי חיוני לעיצוב נכון של מרחבים שונים. לכן, חשוב לבדוק אם הסוג של חיפוי רצפה דקורטיבי שאתם רוצים, מגיע בגוונים המדויקים לפלטת הצבעים שבחרתם.

אם לא – תמיד אפשר לבחור פלטת צבעים חדשה, שתתאים לסוג הרצפה שבחרתם.

רמת עמידות

ניתן לייצר חיפוי רצפה דקורטיבי ברמות שונות של עמידות, בהתאם לצרכים הספציפיים של הלקוח. כך אפשר להתאים חיפוי רצפה דקורטיבי או חיפוי רצפה מוחלק למפעלי תעשייה, חניונים ומחסנים לוגיסטיים, אבל גם לבתים פרטיים, דירות ועסקים.

כפי שניתן לראות בחירה של חיפוי רצפה דקורטיבי יכולה להיות מאוד מגוונת. ההמלצה שלנו היא לפנות לבעלי מקצוע מנוסים בתחום, לצורך התאמה של המאפיינים וסגנון העיצוב המתאים לרצפה שלכם.