קייטרינג חלבי – לא מה שחשבתם

עד לפני שנים לא רבות היה ברור כי ארוחה מכובדת היא ארוחה בשרית. אף אחד לא העלה בדעתו להגיש בחתונה או בכל אירוע אחר – ארוחה חלבית. 

אך כיום השתנו היוצרות בכל מה שקשור לנושא האוכל והים כבר ברור כי אוכל חלבי הוא בהחלט אוכל מכובד ויוקרתי ויש הרבה אפשרויות מה להכין באמצעות חומרי הגלם החלביים.

 

קייטרינג חלבי – קייטרינג מועדף

אם תשאלו אנשים מה האוכל שהם יותר אוהבים ומהו התפריט אשר מועדף עליהם באירועים, אתם תופתעו בהחלט לגלות כי רבים מעדיפים כיום לאכול אוכל חלבי והם אפילו אוהבים אותו יותר מסטייק טוב או ממנת פרגית יוקרתית. בקאנאפס למדנו את העובדה המעניינת הזו מניסיוננו הרב בתחום.

לשירות קייטרינג חלבי קאנאפס כמה וכמה יתרונות אשר אלו מייתרים את האוכל הבשרי לעומתו.

  • אוכל יותר קל לעיכול – האוכל החלבי הוא אוכל יותר קל לעיכול ונעים לאכול אותו. לא תמיד מתחשק לנו לאכול אוכל כבד וחם. התפריט החלבי מהווה בהחלט תחליף מתאים.
  • אוכל יותר מגוון – התפריט החלבי מציע גיוונים רבים ואפשר ליצור ממנו אין ספור אפשרויות וגיוונים.

באמצעות התפריט החלבי אפשר להגיע לרמה גבוהה ויוקרתית במיוחד של מנות טעימות ומזינות.

  • אוכל מתוק ומלוח – בתפריט החלבי ניתן ליצור מנות מתוקות לצד מנות מלוחות כך שכל אחד יכול לבחור את הסגנון המתאים לו. בתפריט בשרי אין את האפשרות לגוון כל כך מבחינת הטעמים ובמיוחד לא בצד המתוק.
  • אוכל חלבי הוא אוכל עשיר – באמצעות חומרי הגלם החלביים ניתן ליצור מנות גורמה מדהימות. מנות עשירות שהצד הבשרי בהחלט אינו מאפשר אותו. גם אם נעשה שימוש בתחליפים שונים, עדיין לא נוכל להגיע לרמה של המאכלים החלביים עם הטעם העמוק והקטיפתי.

 

בוחרים קייטרינג חלבי

כאשר אתם רוצים ליהנות מאוכל חלבי לאירוע, עליכם לפנות אל חברת קייטרינג אשר מתמחה בהכנת אוכל חלבי. מדובר בהתמחות מיוחדת אשר דורשת ידע, מקצועיות ומומחיות מיוחדת. רק קייטרינג אשר התמקצע בהכנת אוכל חלבי הוא אכן כזה אשר ידע להכין את המנות החלביות הטעימות.

אז את האירוע הבא שלכם תכננו על התפריט החלבי. גם אתם וגם האורחים שלכם יצאו בטעם הכי טוב.