תנור קומפקטי – למי זה מתאים?

המאמר באדיבור קרייזמן

תנור איכותי במטבח הינו הכרחי לצורך בישול ואפייה של מאכלים רבים לפי בחירתכם, ובימינו ישנם בשוק מגוון תנורים, מהם תוכלו לבחור את זה שעונה על ציפיותיכם. התנור תופס מקום פיזי כמובן, ויש לקחת זאת בחשבון ולמנוע מצבים שבהם יפריע לתנועה השוטפת או יהיה קטן מדי ובעל יכולות נמוכות. רכישת תנור הגיונית רק אחרי שפונה בשבילו חלל מתאים מבחינת אורך רוחב וגובה ויש גם אפשרות ויש גם אפשרות חיבור נוחה לחשמל. הפונקציות העיקריות של תנור הן בישול ואפייה ולפני הרכישה כדאי להכיר את כל תוכניות ההפעלה, על יתרונותיהם וחסרונותיהם. 

מדוע לרכוש תנור קומפקטי

תנור קומפקטי הוא תנור קטן מהתנור הסטנדרטי שמידותיו נעות סביב 55-60 ס"מ (לאורך רוחב וגובה). הקומפקטי עשוי להיות בגובה של כ-45 ס"מ ולחסוך לכם מקום במטבח. הוא נראה יוקרתי וקל לתפעול. הבישול בו מהיר במיוחד ומתבצע בהתאם לבחירתכם ביותר מעשר תוכניות בישול שונות להכנת מגוון מאכלים ואפשרויות להפעיל מיקרוגל וגריל משולב. לפני רכישת תנור קומפקטי כדאי להכיר את כל תכונותיו ולבדוק אם השימוש בו פשוט ונוח והוא גם קל לניקוי ועומד בסטנדרטים של בטיחות, כדי למנוע מראש תקלות אפשריות. שימוש פשוט ונוח ידרבן אתכם להפעיל את התנור וימנע מפח נפש. ניקוי יהיה הכרחי כדי למנוע נזקים ובלאי ואם הוא קל – תוכלו לשמור על ערך התנור לאורך זמן. 

רכישה מחברה אמינה

תנור קומפקטי נחשב יקר יותר מתנור רגיל אבל הוא ישתלם כאשר יפחית את חשבון החשמל בבישול מהיר, ויהיה נוח ובטוח להפעלה וגם יתפוס חלל קטן יחסית במטבח. לפני הרכישה כדאי לקבל את כל המידע ולדרוש מענה לכל שאלותיכם מנציגי החברה.