לא צריך לסבול – כך תבחרי מגפים נוחות

המטרה של רכישת מגפיים היא קודם כול כדי לאפשר הליכה בטוחה בגשם, בצעידה על המדרכות או בחניונים אשר יש בהם שלוליות. קיומם של המים עלול ליצור חוסר יציבות בעת ההליכה ולכן קיימת חשיבות רבה לקניית מגפיים אשר הן עמידות ונוחות.

בחירת מגפיים איכותיות

קיימים כמה פרמטרים ראשוניים שהם אקוטיים בבחירת מגפיים. מי שמעדיפה מגף על סוליה שטוחה, סוליה מוגבהת, או עקב נמוך כיוון שאלה הן האופציות הנוחות ביותר עבורה, תרכוש מגפיים מסוג זה מעור, זמש או מחומרים סינטטיים.

הליכה בעקב נמוך מאפשרת דריכה מלאה של כל כף הרגל וכך ההליכה והעמידה היא איתנה ויציבה לאורך כל הדרך.

השפע של דגמי המגפיים מיוצרים כמגפונים, מגפי קרסול או לחילופין מגפיים הנמתחות עד הברכיים ואחרות המוגבהות מעבר לגובה הברכיים. ההיצע כולל מגפיים לנשים במבחר עצום של דגמים וגוונים, צבעים חלקים, עם אבזור לרוחבו של המגף או טקסטורות יפהפיות ומרקמים נוחים במיוחד.

מגפי העקב האופנתיות קיימים גם הם ממבחר גדול מאד של בדים, עור, זמש וחומרים סינתטיים בכמה מידות של עקבים דקיקים, סטילטו או עבים יותר.

אילו מגפיים לקנות?

לאור ההיצע העצום של המגפיים והאפשרויות המגוונות כדאי להיות ממוקדים ולהחליט מראש מה הקריטריונים לדגמים הנוחים ביותר ועל פי חשיבה זו לרכוש את המגפיים האופטימליות לאישה.

להחליט מראש אילו עקבים הם הנוחים ביותר, לאור המגפיים שנרכשו בעונה קודמת. אם עקב נמוך אולי סוליה שטוחה או מוגבהת ליצירת נוחות מקסימלית ולמניעת נפילות קשות ומיותרות.

נושא חשוב נוסף הוא האחיזה של המגף את הרגל כך הלקוחה נהנית מהליכה אחידה וללא שינויים במקרה של דרך היורדת כלפי מטה, מדרגות וכל דרך אחרת אשר אינה נורמטיבית.

כמו כן מומלץ לרכוש מגפיים מאתר https://www.shoes24.co.il/ אשר שומרות על טמפרטורה בתוך המגף. רבים מהם מכילים בחלק הפנימי חומרים אשר מחממים את הרגל ולכן הן מעולות בימים של קור עז במיוחד ואפילו שלג. כאשר הרגליים חמות כל הגוף חם וכך הן תורמות רבות להרגשת הנינוחות בימים הספציפיים הללו.