צבעים משלימים

היום ניתן לשמוע יותר ויותר דיבורים בנושאים הקשורים לתחום של עיצוב הבית. אם בעבר היה מדובר רק על בחירת הרהיטים המתאימים ביותר, או השילוב האידיאלי בין פרטי הטקסטיל השונים, הרי שהיום מדובר על אומנות בפני עצמה. יש צורך למשל, לבחור את האווירה המתאימה ביותר לחדר, דבר שניתן לעשות אך ורק באמצעות שימוש בצבעים משלימים. צבעים משלימים הינם הצבעים הממוקמים בצדדים הנגדיים של גלגל הצבעים, כמו למשל אדום וירוק, כחול וצהוב וכדומה. גלגל הצבעים מכיל למעשה את כל גווני הצבעים ותתי הגוונים הקיימים בעולם. ניתן להשתמש בגלגל על מנת להחליט על הצבעים המתאימים ביותר, לצורך צביעת קירות הבית שלכם.

צבעים משלימים – מה חשוב לדעת בנושא?

כאמור, היום ניתן למצוא מגוון עצום של גווני צבעים שונים, כך שכל אחד יכול לבחור את הצבעים המתאימים ביותר עבור הקירות שלו. חשוב לזכור כי באמצעות שילוב של צבעים ניטרליים, ניתן להוסיף המון צבע ואווירה לכל בית ולכל משרד. אין שום צורך להסתפק בקירות בצבע בז', כאשר ניתן לשחק עם צבעים הרבה יותר מעניינים והרבה יותר מיוחדים. למשל, ניתן לצבוע קיר אחד בסלון בצבע אדום, ולשלב אותו בקלות ובצורה הרמונית עם צהוב, ירוק או כחול. כמו כן, ניתן לגוון עם צבעים ניטרליים, כגון לבן, אפור ושחור. החוכמה היא כמובן להתאים את האווירה המתאימה ביותר לחדר, כך שחדר השינה למשל, עדיף לצבוע בצבעים רגועים יותר, בעוד שחדר הילדים, יכול להיות צבוע בצבעים שמחים וחמים יותר.

> קראו גם על חיפוי קירות פנים

לסיכום, צבעים משלימים יכולים לסייע לכל אחד לבחור את הצבעים המתאימים ביותר לבית שלו. מומלץ כמובן להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את השילובים הנכונים ביותר עבורכם.