בחירת מכונת בועות סבון: טיפים לבחירת המכונה המושלמת

בקרוב נערך אצלכם אירוע מיוחד ומרגש עם כמה עשרות משתתפים, וכיוון שמדובר באירוע גדול וחגיגי עליכם לצייד בהתאם את מתחם האירועים עם כל הציוד הנדרש למסיבה. נוסף למערכת הגברה ותאורה, וכן מסכים גדולים עליהם חוגגי האירוע יוכלו להקרין תמונות מיוחדות, כדאי גם לדאוג לציוד נלווה למסיבות שייצור את האפקט השמח כמו מכונת בועות סבון.

למרות שמדובר על מכונה די פשוטה שאחראית על הפרחה של בועות סבון במתחם האירוע, חשוב שתדעו כיצד לבחור את המכונה הטובה והמקצועית ביותר שתאפשר לקיים אירוע מוצלח במיוחד, וכן עוד שלל אירועים אחרים מוצלחים. כדי לבחור נכון, כדאי ליישם את הטיפים הבאים: 

אפיינו את גודל האירוע שיתקיים

כיום ניתן למצוא מכונות בועות סבון בגדלים שונים, כשכל אחת מהן מאפשרת להפריח כמות משתנה של בועות סבון, וכן להגיע לשטח קטן או גדול יותר בהתאם. לכן בבחירת מכונת בועות סבון מתאימה יש לאפיין את גודל שטח האירוע, כמות המשתתפים שיהיו באירוע ומשך הזמן בו המכונה צפויה לפעול.

באילו שלבים מכונת הבועות תפעל?

בכל אירוע עולה צורך שונה ליצירת אפקטים שמחים ומיוחדים, כך גם בנוגע לרצון של חוגגי האירוע להפריח בועות סבון בדיוק בזמן הנכון. לכן יש לחשב באילו שלבים במהלך האירוע מכונת בועות הסבון תפריח בועות, וכך לבחור בהתאם את המכונה העוצמתית או הפשוטה יותר על פי הצורך.

בקרו באתר שלנו: https://www.sharonr.co.il/

למה כדאי מכונת בועות סבון חשמלית ולא נטענת?

הסוגים העיקריים של מכונות בועות סבון שקיימות בשוק הן נטענת וחשמלית, כאשר הנטענת פועלת באמצעות סוללות והחשמלית על ידי חיבור ישיר לחשמל. למרות שמכונת בועות סבון נטענת היא גם ניידת ומאפשרת להזיז אותה ממקום למקום ללא תלות במקור חשמל, כדאי להעדיף מכונה חשמלית שהיא עוצמתית יותר ומסוגלת להפריח כמות גדולה של בועות סבון.