איזה שוקולד כדאי להעניק לבת הזוג?

עשית מעשה נורא שהכפרה עליו מותנית בפעולה פשוטה מאוד שאתה צריך לבצע. אז איך תבחר את השוקולד הנכון עבור בת הזוג האידיאלית שלך?

 

כולנו כבר היינו בסרט הזה. ניצני הויכוח נראים למרחוק. בזמן שהיא התמודדה עם הכנת ארוחת ערב לשלושת הילדים, דאגה לקלח אותם, לצחצח להם שיניים ולהקריא סיפור קצר לפני השינה, אתה פוסע לאיטך מן הפאב המרוחק משהו מן הבית. נפגשת זה עתה עם חבר שלא ראית שנים, והשלמת הפערים הזאת הייתה הכרחית. אולם כעת, אתה ניצב מול אתגר גדול בהרבה.

 

בת זוג כועסת הוא מצב מסוכן עד מאוד. בת זוג אשר כועסת בסתר הוא מצב מסוכן בהרבה. אתה מבין בתוך שניות מעטות (התפיסה שלך תמיד הייתה מהירה) שזה הזמן לחשוב על פיצוי הולם. הספה בסלון אמנם נוחה, אבל לא כמו המיטה הזוגית. אתה מתלבט בין משלוח פרחים לשוקולד ומחליט לבחור באופציה השניה. איך תעשה זאת נכון? האם תשכיל להבין שעליך לשלב לצד המתנה היפה, גם ברכה מכובדת?

 

באופן כללי, ניתן לחלק את עולם השוקולד לשלושה תתי עולמות: שוקולד מריר, אשר נחשב לאיכותי ביותר, שוקולד חלב ושוקולד לבן. עליך יהיה כעת לבחור בקפידה את התשורה שתעניק לבת זוגתך. מדובר בלא פחות מעניין של חיים ומוות. מה מגלמת בתוכה כל אחת מן האפשרויות?

 

ובכן, שוקולד מריר הוא המעדן המיועד לאניני טעם. גם כאן, אחוזי הקקאו יכולים להאמיר ל85 ואפילו 90 אחוז. כדי יהיה לוודא שהשוקולד שתבחר, איכותי ככל שיהיה, אכן יערוב לחיך של בת הזוג. אחרת, אתה חוזר באופן מיידי לנקודת ההתחלה.

 

את שוקולד החלב מומלץ לבחור כאשר רוצים לשמור על טעם מתוק בפה, שאיננו מלווה במרירות. הדבר מתאים לבת זוג שאיננה אנינת טעם, ואשר כועסת עליך במידה כל כך רבה, שרק טעם מתוק בפה יוכל להשכיח במעט את הזעם.

 

השוקולד הלבן מיועד בעיקר לעיניים. אין מדובר בשוקולד שנחשב לפסגת היצירה. הוא טעים לרוב רובם של האנשים אולם לא במידה כזאת שתאפשר פיוס אמיתי. ביחרו באופציה הזאת אך ורק כאשר בת הזוג מודיעה לכם באופן מפורש שזוהי הבחירה שלה. בחירה מושכלת שתהיה לכם.