אטרקציות לילדים באילת – כי מי צריך את שדה דב?

הרבה אנשים התלוננו רבות לגבי סגירת שדה דב וחששו כי השינוי הזה יביא אל פחות אנשים שיגיעו אל עיר הנופש אילת. בפועל? אנשים עדיין ממשיכים לסמן את העיר הזו בתור המקום שהם הכי אוהבים לנפוש בו, עם הדגש על נופש בתור משפחה במיוחד במתתם פאנטזי אטרקציות באילת. בעיר אילת יש את השילוב של כל מה צריכים בשטח קטן אחד, החל מאזורי קניות רבים ללא מע"מ ועד לאזורים שבהם ניתן לטבול וליהנות מים צונן שלאור הטמפרטורה הגבוהה נעשה נעים עוד יותר לטבילה. זה מוכיח עד כמה שדה דב פחות רלבנטי לתיירים עצמם, ועד כמה העיר היא מגנט חזק לכל חובב שופינג וים.

שלל של אטרקציות באייס מול

האייס מול טומן בחובו הרבה יותר מאשר מקום ענק שבו ניתן לעשות קניות ללא מע"מ. מה עוד ניתן לעשות בקניון הזה באילת? קודם כל יש הרבה מאוד אטרקציות עבור הילדים במתחם הקניון עצמו, שם הם יכולים ליהנות מהרבה מאוד משחקים לילדים בכל הגילאים, כולל כניסה אל משטח החלקה על הקרח. מלבד זאת, יש בקניון עצמו מתחם שלם ששם ניתן להלך על קורה מפחידה, לשחק משחק לייזר מרתק, לצפות בסרט שמוקרן בשבעה מימדים, להתאמן בקליעה של גולים מול שוער רובוטי ולטייל במבוך באילת שכולו שזור במראות מבלבלות. דבר זה הופך את הקניון למשהו עתיר אטרקציה ומקום שבו אפשר לבלות שעות על גבי שעות.

אטרקציות לכל המשפחה בחוף הים

בתור משפחה תמיד מחפשים מה לעשות, כי כמה כבר אפשר לשבת בבריכה וללכת לקניות? עבור משפחות שמאוד אוהבות ספורט ימי אילת היא מקום נהדר עבור כל סוג של פעילות רטובה שממנה יוצאים שמחים ורגועים. אילת מציעה את כל האפשרויות כולן החל משייט בסירה עם רצפת זכוכית, הפלגה ביאכטה, יציאה לצלילה, שייט אבובים מאתגר או ריחוף במצנח ים. זה חשוב שלא לפספס את ריף הדולפינים ואם כבר צוללים כדאי לעשות זאת באי האלמוגים שנמצא במרחק הפלגה של שעה מאילת עצמה. זה הרגע בו מכירים לילדים את העיר אילת במלוא הדרה, עם ים מרהיב ביופיו מבחוץ ומבפנים.