ביטוח רכב הראל – לא נכנסים לרכב בלעדיו

כל מי שמחזיק ברשותו רכב, חייב לעשות עבורו ביטוח. המדינה מחייבת אותו לעשות ביטוח רכב חובה, אשר אמור להגן על נוסעים, הולכי רגל וגורמים אחרים מפני מקרים של נזקין אשר עלול להיגרם כתוצאה מהשימוש שלו ברכב.

אך מלבד ביטוח חובה לרכב, הרי שעל הנהג לעשות עוד שני ביטוחים. ביטוח צד ג', אשר מגן עליו מפני תביעות של נהגים אחרים וביטוח מקיף אשר מגן עליו מפני סיטואציות שונות שהוא עלול למצוא את עצמו בהן ולהינזק בגללן. למשל, מקרים של חבלה ברכב, תאונות, מקרים בהם הרכב מתקלקל (או אחד מרכיביו  מתקלקלים) ועוד שורה ארוכה של מקרים שהביטוח כולל ותומך בבעל הרכב. חשוב לציין, על מנת לנהוג על הרכב יש צורך שלא רק הבעלים שלו יהיו רשומים בפוליסת הביטוח, אלא כל מי שאמור ורוצה לנהוג על הרכב.

צריך לומר, חברות הביטוח נאבקות היום על כל לקוח ועל כן הן מציעות להם מסלולים מגוונים עם תנאים שונים, אשר אמורים להיות מותאמים להם באופן ספציפי. כך למשל, אנחנו יכולים למצוא ביטוח רכב הראל או ביטוחי רכב של חברות אחרות, אשר מותאמים על פי גיל, על פי מין, שנות ותק על הכביש, על אופי השימוש ברכב ועל פי פרמטרים אחרים. המטרה היא, שכל בעל רכב יבחר את המסלול שמתאים לו באופן ספציפי וירכוש פוליסת ביטוח על פי הצרכים שלו. כך הוא יחסוך בעלויות מחד, וייהנה מהתנאים הטובים ביותר מאידך.

כשאנחנו ניגשים לרכוש פוליסת ביטוח רכב, אז ראשית, אנחנו צריכים לקנות את שלושת הפוליסות במקום אחד ולא לפזר ביניהן, כך אנחנו יכולים לחסוך בעלויות וגם למנוע מעצמנו טרחה מיותרת. שנית, כשאנחנו מתכוונים לרכוש פוליסת רכב, רצוי מאוד לעשות סקר שוק לפני שאנחנו מבצעים את הרכישה, כך נוכל לדעת איפה בדיוק נקבל את המחיר הטוב ביותר, את התנאים הטובים ביותר בשבילנו וכמובן איזו חברת ביטוח תספק לנו את השירות הטוב ביותר, בין אם זה בעניינים דחופים שקשורים לטיפול ברכב או בתאונות ובין אם זה כשאנחנו מגישים תביעה כזו או אחרת.

המידע באדיבות סוכנות ביטוח אנגלמן