חיטוי לרכב נגד קורונה – המדריך המלא

חיטוי קורונה לרכב

הרכב הינו אמצעי התחבורה השמיש ביותר אצל רבים. השימוש בו היה תקף לגבי ימים שבשגרה והתרחב בתקופת הקורונה. הסיבה היא כי גם מי שהתנהל בעבר בתחבורה ציבורית נמנע עכשיו יותר מחשש להיות במגע צפוף עם נוסעים אחרים. יחד עם זאת, גם רכבים פרטיים עלולים להיות חשופים לנגיף ויש צורך לחטא אותם בתדירות קבועה ועל בסיס יום יומי. הסיבה לכך כי היא במכונית נוסעים גם בני משפחה נוספים וחברים, כי הם נעים במקומות ציבוריים או מטופלים במוסכים בהם עובדים אנשים. 

תאמו חיטוי קורונה לרכב עם קלירונה >>>

איך שומרים על הרכב מפני קורונה? להלן המדריך המלא.

  1. ניקוי כל המשטחים הגלויים לעין בתוך המכונית. כך על ידי ריסוס ו/או ניקוי ידני קפדני תוך שימוש בחומרים קוטלי חיידקים.
  2. ניקוי וחיטוי חלקים חיצוניים הבאים במגע עם ידי אנשים, ובין היתר: ידיות הדלתות, מכסה המנוע, תא האחסון, מכסה טנק הדלק ועוד.
  3. ריסוס החלל הפנימי ברכב על ידי חומר מתאים כדי להשמיד את הנגיף שעלול להימצא בחלקיקי האוויר.
  4. הקפדה על קבלת שירות בטיחותי מבעלי מקצוע אשר מטפלים ברכב: מוסכניקים, מתקני תקרים, מתדלקים ועוד. יש לוודא כי הם עובדים עם כפפות חד פעמיות, ומידה ולא, יש לחטא היטב את חלקי הרכב שהיו במגע עמהם. 
  5. קבלת שירות מחברה מקצועית היכולה לבצע חיטוי יסודי. לחילופין, כדאי לקבל ממנה חומרי חיטוי מתאימים והדרכה על אופן השימוש בהם.

מניעה

ככלל, יש להקפיד על היגיינה אישית, על שימוש בכפפות בעת היציאה מהרכב ועוד. את הכפפות יש להוריד טרם הכניסה למכונית כדי למנוע הכנסה אפשרית של נגיפים. יש לחטא את הידיים בחומר מתאים אחרי כל יציאה מהרכב וכניסה מחודשת אליו. כל אלו יסייעו במניעת הדבקה.

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים להישאר מעודכנים בכל עת. הרשמו עוד היום לניוזלייטר שלנו 

אהבתם את הפוסט שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

Blogging
makub

סגנונות של שרשראות נשים

התכשיטים שכל אישה בוחרת לענוד מגדירים את מי שהיא. שרשראות מהוות כיום חלק מקוד הלבוש של נשים. בעבר שרשראות היו מעידות על העושר של אדם

קרא עוד »
Blogging
makub

איך להשיג היתר בניה לבריכה?

רבים מבקשים להקים בחצר הפרטית בריכה לשימוש אישי ולטובת המשפחה. הסיבות לכך מגוונות וכוללות, בין היתר, את הרצון ליהנות ממנה במסגרת משפחתית, עם חברים כולל

קרא עוד »
הדפסת תלת מימד
בית וגינה
makub

הדפסת תלת מימד – כל מה שצריך לדעת

הדפסת תלת מימד הינה טכנולוגיה חדשנית, יחסית, המאפשר לייצור דגמים תלת ממדיים היישר מתוך המחשב. ההדפסה הינה רב שכבתית כאשר הייצור נעשה בתהליך של הדפסת

קרא עוד »