עגילים לכלה – מה מתאים למי?

זוג עגילים בכוחם להחמיא ולשדרג באופן בולט את המראה של כל אחת ואחת. ואם על כלות דנים, הרי המראה שלהן ביום הגדול בחיים כה חשוב ומשמעותי, וכמובן שגם העגילים ממלאים את תפקידם ביום זה. כי כאשר זוג עגילים מתאים ענוד על אוזני הכלה, המראה שלה עשוי להיות מושלם וזוהר יותר.

אז מה באמת מתאים?

יש בעולם העגילים סוגים שונים של עגילים. כאשר כלה בוחרת את העגילים שיפארו אותה ביום נישואיה עליה להתייחס למספר פרטים שמשפיעים על ההתאמה. ראשית זה מבנה הפנים שלה. יש כלות בעלות פנים צרות וארוכות, לאחרות פרצוף עגלגל ומלא. יש בעלות פנים כהות שגם שערותיהן בצבע כהה, ויש כלות שעורן בהיר כל כך ולעיתים גם שערותיהן בלונדיניות. כמובן שבחירת התכשיטים בכלל, והעגילים בפרט תתבצע בהתאם לכל הנתונים הללו. כי התאמת תכשיטים מאפשרת להם להשיג מראה נהדר ולהשלים את מראה הכלה בצורה ניכרת.
מוזמנת להתרשם מעגילים לכלה באתר של דנה מנצור!

למדוד ולהחליט

כדי להחליט על סוג העגילים המתאים יש לעבור תהליך. כי אי אפשר לקבל החלטה על עיוור – לקבוע על סמך נתונים יבשים אילו עגילים מתאימים. עלינו לנסות למדוד סוגים שונים של עגילים ולראות מי מבין כולם מצליח להשפיע על המראה בצורה ישירה. האם אלו עגילים תלויות וארוכות? אולי עגילים צמודים לאוזן? עגילי חישוק גדולים ומרשימים? מדידה והבטה מול המראה מאפשרת לנו לבחון את המראה של עצמנו, ולהחליט האם התוצאה מוצאת חן בעינינו. כמו כן עלינו להתייחס לסוג ההופעה אליה אנחנו חותרות, ולהתאמה ליתר הפריטים שנלבש ונענוד בחתונה. זה כולל את עיצוב השמלה, התסרוקת שתהיה לראשנו, יתר התכשיטים ועוד. בחירה מוצלחת של עגילים לכלה תשלים את ההופעה של הכלה!
באתר זה תוכלי למצוא מבחר עגילים ואקססוריז לכלה.