שוברים במתנה – האם זה מתאים לכל מקומות העבודה

בכל מקום עבודה, צוות העובדים הוא חלק אינטגרלי ממנו כדי להבטיח שגרת עבודה איכותית, פרקטית ומניבה עבור בעל החברה. היעילות והנאמנות של העובדים איננה צריכה להיות מובנית מאליה, וכדי לעודד אותם להמשיך ולהשקיע מאמץ בעבודה וגם להראות להם הערכה על פועלם – נהוג להעניק להם מתנות ושי לחגים במהלך השנה.

כיוון שיש לא מעט חגים במסורת היהודית, מקומות עבודה רבים נוהגים להעניק את המתנות לחג בחגים המרכזים בשנה כמו ראש השנה ופסח. על מנת שמנהלי החברה לא יצטרכו להתלבט איזו מתנה כדאי להעניק לכל עובד, ההמלצה היא לפנק את העובדים עם שוברים במתנה אותם הם יוכלו לממש על פי העדפה אישית.

להזמנת שוברים לעובדים >>>

שוברים במתנה לעובדים – מה זה אומר?

שובר הוא סוג של תלוש בעל ערך כספי המענק במתנה לאדם אחר, כך שבמקום לתת כסף במתנה באופן בולט וחסר ייחודיות, אפשר להעניק שובר במתנה המציג את רחשי ההערכה וההוקרה מצד הנותן – ואילו הצד המקבל חש שמחה וסיפוק. לכן שוברים שמוענקים במתנה לעובדים משמשים כתלושי שי בעלי ערך כספי ואפשרויות מימוש שונות, כך שכל עובד יכול להחליט בעצמו מתי ובאיזה בית עסק הוא ירצה לממש את השובר.

מענקים ובונוסים כספיים הניתנים לעובדים מתבצעים במקומות עבודה דרך תלוש המשכורת, אך שוברי מתנה יכולים להינתן לכל עובד באופן אישי ללא מעורבות של חשבון הבנק או תלוש השכר האישי של העובדים.

הזמינו שוברים לחדרי בריחה, למסעדות, למלונות ועוד >>>

האם שוברי מתנה יכולים להתאים לכל מקם עבודה?

כיוון שהענקת שוברים במתנה מתאימים לצרכים והעדפות של בעל החברה וצוות העובדים, מקומות עבודה רבים בוחרים באפשרות הזו כדי לפנק את עובדיהם בתקופת החגים.