אופניים לגיל שנה

הילד שלכם חוגג לראשונה בחייו את יום הולדתו הראשון? זוהי הזדמנות נהדרת לקנות לו מתנה מיוחדת ושימושית של אופניים לגיל שנה. בגיל הזה הפעוט כבר הופך להיות חצי עצמאי, ושמח בכל פעם להתנסות בדברים חדשים כמו עמידה, צעדים ראשונים, חקירת משחקים וכמובן גם חקירת הסביבה המקיפה אותו. באמצעות אופניים ייעודיים לגיל שנה ניתן להוציא את הילד לטיול ברחבי העיר, ולחסוך את ההתעסקות המסורבלת עם עגלת תינוק כבדה ומגושמת.

אם כך איזה סוג אופניים יכול להתאים לפעוטות בני שנה ומעלה, וכיצד כדאי לבחור את האופניים המתאימים ביותר? נרחיב על כל אלו במאמר הנוכחי.

תלת אופן לילדים

האופניים המושלמים לפעוטות מגיל שנה הינם אופניים מסוג תלת אופן. מדובר על אופניים המורכבים משלושה גלגלים, מוט היגוי, פדלים, גגון וכן מוט דחיפה המשמש את ההורים להסעת האופניים בחוץ. בשונה מעגלת תינוקות בה הפעוט יושב רחוק מהרצפה ולרוב אינו רואה את כל הסביבה המקיפה אותו, בגלל מבנה העגלה, תלת האופן מאפשר לפעוטות לשבת בצורה נוחה ובטוחה קרוב לקרקע ומעניק להם טווח ראייה רחב כדי שיוכלו ליהנות מהנסיעה בדרך.

כיצד להתאים אופניים לגיל שנה שיהיו בטוחות ואיכותיות?

בגיל שנה הפעוטות מתחילים לפתח את היכולות המוטוריות שלהם ברגליים הכוללות עמידה והליכה, כך שתלת האופן יאתגר אותם גם להתנסות בהמשך בדיווש עצמי והנעת האופניים בכוחות עצמם. כדאי לבחור תלת אופן איכותי המאפשר בטיחות לצד התאמה להתפתחותו של הפעוט, כך שבהתחלה האופניים יעניקו לו מקום ישיבה נוח עם מקום להנחת הרגליים, ובהמשך הוא יוכל להתנסות בהנעה של הפדלים וכך הזזת הכידון וניווט האופניים בכוחות עצמו.

לרכישת אופני איזון סמארט טרייק >>>