מנעולים לאופניים – האם שווה להשקיע במנעול מקצועי?

עוד ועוד אנשים בוחרים להתנייד עם אופניים, קורקינטים חשמליים ושאר כלי תחבורה ניידים במטרה לחסוך בזמן, לשמור על כושר ולהגיע ממקום למקום בצורה קלה ומהירה יותר. אחת הבעיות, בעיקר בערים הגדולות כמו הרצליה, תל אביב, גבעתיים, אשדוד ובאר שבע היא שיש לא מעט גניבות, הן של אופניים רגילים והן של אופניים חשמליים. אחד הפתרונות שמסייעים למנוע גניבה של כלי הרכב הוא כמובן מנעול. יש סוגים שונים של מנעולים לאופניים וחשוב לבחור את המנעול בהתאם למאפייני האופניים כמו הגודל שלהם, האזור בו אתם מחנים אותם וכדומה.

 

איך בוחרים מנעול?

בעיקרון יש שתי אפשרויות שמדובר ברכישה של מנעול לאופניים שלכם. האופציה הראשונה היא להתייעץ עם המוכר בחנות עצמה ולהתאים את המנעול לאופניים בזמן הרכישה. אפשרות שנייה, לא פחות טובה, היא לבצע את הקנייה שלכם אונליין ולהתייעץ עם מוכר מקצועי בצאט של האתר ממנו אתם מבצעים את הרכישה. כן כדאי לבחור חנות מקצועית, אמינה, כזו המספקת משלוח בזמן ולא פחות חשוב שירות לקוחות ומערכת אבטחה לפרטי האשראי שלכם.

 

למה חשוב לנעול את האופניים שלכם?

אופניים חשמליות וגם אופניים רגילות הן מוצר שעולה אלפים של שקלים. הדבר האחרון שהייתם רוצים הוא להתכונן לעבודה או לסידורים שלכם, לרדת למטה או לצאת ממקום העבודה ולגלות שגנבו לכם את האופניים. לכן, אל תוציאו את האופניים מהבית שלכם, אם אתם לא נועלים אותם עם מנעול מקצועי. בנוסף, תמיד כדאי להפריד את הסוללה של האופניים מהאופניים וזה גם משהו שעוזר להפחית את הסיכוי לגניבות. היום יש מנעולים סופר חזקים ועמידים שפשוט נועלים את האופניים באופן הכי בטוח שיש.

 

הכנסו לאתר שלנו – https://r-action.co.il/.