הדברת פשפש המיטה

אולי לא כולכם מכירים אותם אך כדאי מאוד שתשמעו על הידידים הבאים שלכם; פשפשי המיטה. טוב, כנראה שהדרמה לא ממש עבדה עליכם אז בואו נלך ישירות לפתרון הבעיה ולהשלכות שהיא יכולה להביא עליכם אם לא תנקטו בצעדים הנדרשים.

הדברת פשפש המיטה

לפני הדברת פשפש המיטה, הסירו את כל החפצים האישיים (בעלי חיים ממולאים, צעצועים רכים, שמיכות, אלקטרוניקה וכו') וכל דבר שלא נשאר בחדר לצמיתות. זהירות: יש לזכור כי פריטים מהאזור הנגוע יכולים להעביר באגי מיטה לאזורים אחרים. עדיף לארגן אותם בניילון עם רצועות.

הסירו את מסגרות המיטה

פירוק מסגרות המיטה באזורים שורצים, חושף בדרך כלל אתרי מסתור לפשפשים. חשוב לגשת לאזורים אלה במהלך הניקוי. אם הבד נקרע (מקום מסתור אפשרי), הסירו את הבד כדי להכין את המקום לריסוס. 

אם הקפיצים של המזרן או הקופסה שורצים, מומלץ לשקול Encasements by Madras Safe . לאחר שהם יהיו מכוסים במעטפות אלה, פשפשי המיטה לא יוכלו להיכנס או לצאת. אין צורך לטפל במזרן או בקפיץ התיבה בעת השימוש במעטפות אלה.

איך לנקות באופן יסודי את הבית מפשפשים

הסירו מגירות משולחנות ומשידות המיטה, שכן באגי המיטה אוהבים להסתתר באזורים אלה. הפכו את הרהיטים כדי לבדוק ולנקות את כל נקודות המחבוא. יש למשוך את כל הרהיטים מהקירות במהלך הדברות הפשפשים.

נקו את האזור הנגוע

קרצפו משטחים שורצים במברשת נוקשה כדי להיגמל מביצי פשפשים. שאבו את החדר בהרחבה. השתמשו בצינור ואקום כדי לשאוב היטב מסדקים ונקיקים על קירות הבית שלכם. 

שאבו לאורך לוחות עץ, רהיטים, עמדות מיטה, מסילות, ראש מיטות, מדרכות, תפרי מיטה, פסים, כפתורים, קצוות המצעים, כמו גם שולי השטיחים (במיוחד לאורך רצועות ההדבקה).