כלים סניטריים לאמבטיה – טיפים לבחירת כלים סניטריים איכותיים

הבחירה בכלים סניטריים של Bathline עבור החלל של האמבטיה היא כזו שגם מרגשת מבחינת החידוש שמתקרב ובא, אך כדאי לשים לב היטב מה בוחרים על מנת שיהיה עיצוב יפה שמגיע גם עם איכות טובה.

תלוי או מונובלוק

פריט שהוא בגדר של הכרח בכל חדר שירותים ואמבטיה הוא האסלה, וכאן יש הרבה מאוד מקום לבחירה בעולם של אסלות שכבר נעשה הרבה יותר מגוון מכפי כל מה שאי פעם היה. אחת מן ההתלבטויות בקרב אנשים אשר באים לבצע התקנה של אסלה בחדר שירותים חדש או ישן, היא בין אסלה שמותקנת על הרצפה לבין אסלה שמחוברת אל הקיר בצורה של תלייה.

מה עדיף מבין השניים? אין כל ספק כי האסלה התלויה היא זו אשר מנצחת מבחינת המראה והעיצוב שלה, אולם ישנם אנשים אשר לא רוצים לבצע השקעה כספית גדולה, ומעדיפים אסלה שמגיעה ביחידה אחת אשר מעוגנת היטב אל הרצפה… שני הדגמים הם איכותיים, אבל עבור האסלה התלויה זה חשוב לבחור מותג מוכר לצד התקנה איכותית של איש מקצוע בלבד.

כיור רחצה

הכיורים שנמכרים נכון להיום מגיעים במקרים רבים בתור חלק מעסקה שלמה של רכישת ארון אמבטיה, אולם, יש לא מעט מקרים שבהם ניתן לבצע רכישה של ארון אמבטיה וכיור בנפרד. מדוע? כי מדובר בכיור שהוא אינו מגיע בהתקנה אל תוך הארון אלא אותו מניחים על הארון עצמו. דבר זה מאפשר בחירה של כיור מבין שלל רחב של דגמים יפהפיים עבור מראה שהופך להיות בן רגע הרבה יותר מעוצב. איך בוחרים את הכיור הנכון? לפי הדגם של הארון עצמו כדי להתאים את ההתקנה הרלבנטית, וכאן חשוב לבחור דגם שגם משלים את העיצוב שנבחר.

האמבטיה

הרוב המכריע של חדרי האמבטיה הם כאלה שמגיעים עם האמבטיה של הקבלן, הדבר נכון עבור חדרי אמבטיה קטנים וגדולים. כל אמבטיה אחרת היא כזו שלא ממש תתאפשר ההתקנה שלה מפאת היות אותו חלל קטן. בדירות שבהן החלל של חדר האמבטיה הוא נדיב ויש תקציב לרכישה של אמבטיה מעוצבת ויפה, ניתן כבר לחשוב לגבי התקנה של אמבטיה מעוגלת שאינה צמודה לאף קיר וכאן זה חשוב לבחור יצרן אמין ומוכר שידוע בחומרי אמבטיה שנשארים שנים באותה הצורה.