מובייל לתינוק – חשוב מאוד להתפתחות.

שלב ההתפתחות אצל תינוק.

התינוק בשנה הראשונה לחייו עובר המון שלב אחר שלב, בכל יום שחולף הילד מתפתח עוד קצת. שלב ההתפתחות אצל תינוקות וילדים קטנים נפרסת לאורך תקופה של כ – 3 שנים, גילאי 0 עד – 3. אבל ההתפתחות המרכזית והמשמעותית ביותר היא בעיקר בשנה הראשונה לחייו. 

מה קורה בשלב ההתפתחות של התינוק?

הגיל הכי חשוב של שלב ההתפתחות אצל תינוק זה – 0 עד שנה, בשנה הראשונה לחייו של התינוק למד התינוק כיצד לתקשר עם הסביבה ולהתחיל לקשקש כמה מילים. בנוסף, בשלב הזה התינוק כבר מתחיל לעשות צעדיו הראשונים בעולם. מלבד הליכה ותקשורת ישנם עוד כמה שלבים של התפתחות בשנה הראשונה לחייו של התינוק.

מה תורם להתפתחות של התינוק? מובייל.

מובייל לתינוק זה דבר חשוב מאוד להתפתחות של התינוק, מובייל מפתח את הילד המון בכמה מישורים שונים. קודם כל שמיעה, מובייל משמיע צלילים אשר אליהם התינוק טרם נחשף כך למעשה תורם המובייל לשמיעה של התינוק ולהתפתחות שלו. 

איך זה עוד עוזר?

מלבד חוש השמיעה עוזר מובייל להתפתחות של התינוק גם בראיה, מובייל מורכב מכמה צבעים שונים אשר מרחפים מעל הראש שלו. כאשר מביט התינוק על הצבעים השונים אשר קיימים במוביל הוא מפתח את חוש הראיה שלו במידה רבה מאוד. 

מה עוד צריך לדעת על מובייל?

מובייל הינו פריט נוח לשימוש, קל ופשוט להרכבה וחיבור. אינו פריט מסורבל או פריט אשר נהרס מהר. בנוסף המחיר של מוביל הינו מחיר גמיש ונוח לכל כיס.

לסיכום.

מובייל לתינוק זה פריט חובה אשר יכול לתרום המון לכל שלב ההתפתחות של הילד כמו שולחן פעילות לתינוקות, פריטים אלה מגיעים במחירים נוחים והם מאוד קלים לשימוש.