טרקטורונים לילדים – מאיזה גיל אפשר?

טרקטורונים לילדים

סביבת הנהיגה, במיוחד במדינה שלנו, היא לא ממש מקום אשר מתאים לילדים. יותר מידי הסחות דעת, סכנות בדרך והתנהגויות מסוכנות של הילדים בעצמם, עלולים ביחד ליצור שילוב קטלני, אשר יעמיד את הילדים שלכם בסיכון. על אחת כמה וכמה אם מדובר על נהיגה בכלים קלים יחסית, כמו למשל אופניים חשמליות. ולכן, החוק הישראלי מחייב הורים לילדים לעמוד בקריטריון גיל, לפני שהם רוכשים טרקטורונים לילדים חשמליים. יתרה מכך, אין שום סיבה שתעמידו את הילדים שלכם בסיכון, אם יש לכם אפשרות אמיתית לשמור עליהם ולאפשר להם לנהוג על כלים בטוחים הרבה יותר, דוגמת המכונית המשפחתית שלכם. 

מתי אפשר לרכוש לילד שלכם טרקטורון חשמלי?

אמנם, בשוק קיימים כמה וכמה טרקטורונים חשמליים, המעוצבים במיוחד לילדים קטנים. כאלו, בהם אתם יכולים לנווט את הנהיגה ולהחליט מה הוא כיוון הנסיעה של הילד. אבל, אם מדובר על טרקטורונים מקצועיים יותר, הם ממש לא מתאימים לילדים הקטנים שלכם. טרקטורונים חשמליים הם כלי שיכול להיות מאוד בעייתי ומסוכן, מורכב ומאתגר. ועל כן, גם אם החלטתם לקנות לילדים שלכם טרקטורון חשמלי, חשוב לפקח עליהם ולבחון את אופן הנהיגה העצמאי שלהם, בצורה קבועה. כך, תוכלו לעזור להם ללמוד לשלוט בכלי הנהיגה ולסייע להם להימנע ממצב שבו הם פוגעים בעצמם או בזולתם. 

כלי רכב בטיחותי ואיכותי

כעת, כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת לרכוש לילדים שלכם, טרקטורון חשמלי, אתם צריכים להבטיח שהם בגיל המותר – מעל לגיל 18. כמו כן, חשוב לבחון את סוג הכלי אותו אתם רוכשים ולהבטיח שמדובר על מוצר בטיחותי ואיכותי. לשם כך, ניתן לפנות לעזרתם של אנשי מכירות מנוסים ומיומנים, שמכירים את המותגים השונים. 

למידע נוסף על רכישת טרקטורונים כנסו לאתר http://www.wheeltech.co.il/

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים להישאר מעודכנים בכל עת. הרשמו עוד היום לניוזלייטר שלנו 

אהבתם את הפוסט שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מקום לחתונה קטנה
אירועים
makub

הגבלות על קורונה בחתונות קטנות

הקורונה ממאנת לעזוב את העולם ולאפשר לנו לחזור לשגרת החיים הרגילה שלנו. אז מה עם חתונות? איך עורכים אירועים? מסתבר שענף האירועים חווה את אחת

קרא עוד »
קופונים ksp
בית וגינה
makub

KSP כבר לא סתם חנות אלקטרוניקה

חנות KSP, היא אחת החנויות המובילות בארץ בתחום המחשבים. ולא רק שהיא בין המובילות, זוהי חנות ששווה לקנות בה.  הרבה מאוד מוצרים איכותיים במחירים בהם

קרא עוד »