עו"ד רכישת דירה תמ"א 38 – למה אתם חייבים להיעזר בו?

בענף הבנייה אנחנו מכירים בשנים האחרונות את תוכניות ההתחדשות העירונית. להן מטרות חשובות ומוגדרות, מעבר לכך הן פותחות את חלון ההזדמנויות בפני קונים אשר מעוניינים לגור באזור מסוים בו אין היצע של דירות, ומביאות לפתחם הצעות חדשות של דירות מעולות בגדלים שונים. אך כאן חשוב לזכור כי מדובר על תחום שיש בו מן הרגישות. 

חייבים עו"ד רכישת דירה תמ"א 38

כאשר מדובר על רכישת דירה בתכנית תמ"א 38 חייבים להיות מלווים בעורך דין. זאת בגלל הסיבה הבסיסית והמובנת שבכל קניית של נכס חשוב שיהיה עורך דין בתמונה. הוא זה שבודק את העסקה מכל היבטיה, מבטיח כי המוכר הינו בעל הנכס וכי הקונה מבצע את הרכישה כדין, על מנת להעביר את הנכס לרישום על שמו. אך מעבר לכך, כאשר מדובר על דירה מתוכנית תמ"א 38, חשוב עוד יותר הליווי של עורך הדין. ההסבר פשוט. בתוכנית תמ"א 38 יש מאחורי כל יחידת מגורים שיוצאת לשוק כמה שחקנים בולטים.

אלו בעלי הנכס הראשוני אשר הצטרפו לתוכנית והם מחזיקים בזכויות משמעותיות בנכס. זה היזם שהשקיע בתוכנית ומציע במרבית המקרים את הנכס למכירה וגורמים נוספים שעשויים להיכנס לתמונה הזו. כדי להיות ברורים ביחס לעסקה ולביטחון שלה צריך כאן עורך דין מומחה שצבר מוניטין בענף הנדל"ן, בדגש על תמ"א 38. זאת כדי להבטיח שהוא מסוגל ללוות את העסקה בצורה מקצועית ובטוחה. מה שנותן לכם את השלווה שהקנייה שלכם מתנהלת כנדרש והנכם מקבלים ליווי מקצועי וטוב. מה שמבטיח כי אתם משלמים על נכס שעומד להיות רשום על שמכם, וכי אתם עומדים לקבל את מלוא הזכויות בנכס הנרכש.

פרטים נוספים באתר: https://weislaw.co.il/