מצלמות אנליטיקה – לאן הן מתאימות?

מצלמות אנליטיקה מביאים טכנולוגיה מתקדמת ביותר של מצלמות אבטחה ברמה הגבוהה ביותר שמאפשרת גם לכם לנהל את החוקים המתאימים, לזהות את החוקים, את ההתראות ודרישות האבטחה הטובה ביותר. 

כאמור, כשיש מצלמות אנליטיות בסביבה הרבה יותר קל לאתר את הדבר האמיתי ואת המצלמות שיכולות לזהות את ההתראה וכך לזהות בו זמנית את האירועים החריגים על כל המשתמע מכך.

מה ההבדל בין מצלמה רגילה לבין מצלמות אנליטיות? 

מצלמות אבטחה רגילות יכולות להתריע על שינויים סטטיים במיקום המבוקש, כמו כן הן יודעות להקליט כל אירוע והן מתוכנתות לשם כך. 

עם זאת באמצעות מערכות אנליטיות, אתם אלה שיכולים לקבוע את כל החוקים וכן את ההתראות על גבי מסך ואפשרות לנתח את התמונה ולהתאים התאמה ייעודית לכל צרכי האבטחה המבוקשים בהתאם לכל הכללים הסביבתיים המבוקשים. 

בגדול, מאפשרים החוקים הללו כל תנועה ותנועה רגילה או חריגה וכך לדעת מראש ולהפעיל את כל מערכי האבטחה המבוקשים. לקריאה אודות מצלמת lpr

איזה חוקים מתאימים למצלמה אנליטית 

מצלמות אנליטיות מבוססות על אין ספור דברים כך שבין אין ספור יתרונות אפשר לזהות גם את תנאי מזג האוויר המשתנים ממרחק קרוב ומרחק רחוק במיוחד. בסיכומו של דבר ניתן לקבוע את החוקים, לתכנת את המערכת לזיהוי כל אובייקט לרבות פנים ולהצליב עם זה את מאגר הנתונים על פי גיל, צבע, גובה, סוג הרכב וכל השאר. 

כמו כן במסגרת זו ניתן לשלב בין הדברים, לזהות התקהלויות, נפילה של אדם, דיבור בטלפון, נסיעה בנתיבים הציבוריים ועוד. 

בסיכום דבר, המחיר של המצלמות ישמשו אתכם בבית ויהפכו יעילות גם עבור גופי תחבורה, מרכזי קניות, מוסד כזה או אחר ועוד. למידע בנושא מצלמות hikvision