כל מה שצריך לדעת על טיפול לצמיחת שיער שבאמת עובד

יש אנשים רבים שתוהים מדוע השיער שלהם הוא לא בעצם כמו דשא? משקים וזה גדל. כן, חבל מאוד שזה באמת לא ככה, אבל עם המציאות של השיער צריך לדעת להתמודד ולמרבה המזל, יש איך להתמודד.

אם אתם סובלים מנשירת שיער סביר להניח שכבר ניסיתם כמה תכשירים לא יעילים שגרמו לכם להפסיק להאמין בחלום השיער. 

אכן, בשוק ישנם טיפולים רבים לא יעילים. אולם כנגדם יש מאות ואלפי אנשים שמהווים עדות חיה לכך שיש טיפולים שעובדים. אנשים אלו חוו התקרחות ברמות הכי גבוהות ולאחר שהם טיפלו צמח להם שיער עד שהם אמרו די. 

אז אלו טיפולים באמת עובדים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

טיפול לצמיחת שיער:

חשוב להבחין, בתור התחלה, בין שני סוגים של טיפולים לצמיחת שיער. יש מקומות בחו"ל שמומחים להשתלות שיער והתוצאות שלהם הן 100% כמעט. 

אולם אלו טיפולים שקורים על ידי ניתוח. איך זה עובד? לוקחים עור ממקום אחר בגוף של מי שחווה התקרחות, שותלים אותו במקום של ההתקרחות והגוף, בתהליך טבעי מגדל שיער. (העור נלקח ממקום שבו גדל שערות)

בטיפולים כאלו המטרה היא זבנג וגמרנו. כלומר, טיפול אחד יעיל והשיער שוב לא יעזוב אתכם. כאשר מדובר על טיפולים טבעיים המצב הוא שונה. ישנם טיפולים שיאפשרו לכם צמיחה של השיער אולם כמו עציץ, אם אתם לא משקים הוא נובל, ככה ברגע שאתם מפסיקים עם הטיפול היעילות שלו נגמרת והשיער חוזר למצב הקודם.

ישנו טיפול בצמיחת שיער על ידי מכשיר דיגיטלי "שפוצע" את העור על ידי דקירות קטנות. בפועל כמעט לא מרגישים אותן, כך הוא מעודד את העור להגיב, לחדש את עצמו ולהצמיח שיער. זהו טיפול שנחשב ליעיל גם לאורך זמן. מידע נוסף באתר https://fa-gen.com/