מקרסוליות ועד גרבי ברך – כל סוגי הגרביים לחורף

גרבי החורף נושאות בתפקיד חשוב מאוד והוא – חימום. אם תתהו מדוע אנחנו טוענים שזהו תפקיד חשוב כל כך, אז הבה ונסביר לכם. הרגליים – אם לא ידעתם – הן האיבר היחיד שמשפיע על כל הגוף ולכן, כאשר הרגליים קרות, בהכרח שגם הגוף כולו יהיה קר. וכן להיפך; כאשר הרגליים מחוממות היטב, כל הגוף יהיה חמים.

גרבי חורף – כל מה שרציתם לדעת

גרבי חורף שונים בתכלית מסתם גרביים. גרביים אלו חייבים להיות מחממים במיוחד ועל כן, הם מיוצרים מחומרים שמסייעים לגוף לשמור על החום ודואגים שהוא לא יתקרר למרות מזג האוויר הקר ששורר בחוץ. החומרים בהם משתמשים לייצור גרבי חורף הוא לרוב כותנה או צמר וכך מייצרים גרביים תרמיות ומחממות.

גרבי חורף – כל הסוגים שקיימים

ישנם אינספור סוגים של גרביים לחורף וכל אחד מהסוגים מתאים למזג אוויר אחר וכמובן לסגנון לבוש שונה. יש גרביים עם צורות ארוכות, גרביים קצרות, גרביונים, גרבי ברך וקרסוליות. ואיך יודעים מתי לגרוב כל גרב? הנה לכם כמה דוגמאות –

  • גרבי ברך – אלו גרביים שמתאים ללבוש עם שמלות חורפיות או חצאיות שאינן מכסות את כל הרגל. ולמה? כי במצבים כאלה, הרגל נשארת חשופה ויש צורך לדאוג לכסות אותה ולחמם אותה ואיך תעשו זאת? על ידי לבישת גרבי ברך שמכסות את החלק של הרגל שהבגד אינו מכסה.
  • דוגמא נוספת, קרסוליותקרסוליות אלה גרביים שמכסות את הקרסול – כמו שניתן להבין מהשם שלהן. על כן, מתאים ללבוש גרביים כאלה רק במידה ואתם לובשים מכנסיים. ונסביר מדוע – הרי החלק העיקרי של הרגל מכוסה על ידי המכנס, ומה שנשאר חשוף, אלו רק כפות הרגליים שיש לכסות. וזאת תעשו באמצעות הקרסוליות.