כל הסיבות להשתמש בחטיפים לכלבים

מתלבטים איך תוכלו לפנק את הכלב שלכם כך סתם באמצע היום? אם כך כדאי שתקנו לו חטיפים לכלבים בטעמים, גדלים ומרקמים שונים. למרות השם המעט מטעה שלהם, חטיפי הכלבים אינם בהכרח משמשים רק לצרכי פינוקים ונשנושים, אלא גם יכולים לתרום מאוד להתנהגות החיובית של כלבכם ולמשמעת שלו. ידוע שכלבים זקוקים לחינוך ומשמעת כבר מגיל קטן, זאת כדי להרגיל אותם לאורח החיים שיש בכל בית וגם כי כלבים זקוקים להכוונה ואימון כדי לספק את הבעלים שלהם.

 

חטיפים לכלבים לצרכי אילוף

בין אם מדובר על גור כלבים, כלב בוגר או כלב מאומץ חדש שנכנס הביתה – אין ספק כי באמצעות חטיפים ייעודיים לכלבים תהליך האימון והאילוף יהיה הרבה יותר יעיל ומספק, הן עבור הכלב והן עבור בעליו. באמצעות החטיפים ניתן לחנך בצורה נכונה את הכלב אילו התנהגויות נחשבות לחיוביות ואלו שליליות, כאשר התנהגות טובה מחוזקת באמצעות מתן חטיף טעים וכך הכלב לומד כי הוא עשה משהו טוב שמגיע לו פרס עליו.

 

חטיפים מפנקים לכלבים

נוסף לצרכי אילוף, חטיפים לכלבים נועדו גם כדי להעניק לכלב פינוק קטן וטעים באמצע היום, לרוב גם כדי לחזק התנהגות טובה או חיבה שהבעלים רוצים להראות לכלב. באמצעות קבלת חטיפים טעימים הכלב לומד כי ההתנהגות השגרתית שלו היא טובה, והוא ימשיך לאמץ אותה כדי לרצות את הבעלים שלו וגם כדי לזכות בעוד כמה חטיפים טעימים בהמשך.

 

כיצד לבחור חטיפים לכלבים?

היצע החטיפים הקיים בחנויות חיות הוא מגוון, ולכן מומלץ לבחור את החטיפים האיכותיים והמזינים ביותר לכלב. כדאי להתאים את סוג וגודל החטיף לגזע ו/או לגודל של הכלב, כדי שאכילת החטיף תתרום להתפתחות הבריאותית התקינה.

 

מוזמנים להכנס לאתר שלנו – https://mhaim1.com/.