כל המידע על עיצוב גבות בשיטת השערה

במאמר זה נספק לכן את כל המידע אותו יש לדעת אודות עיצוב גבות באחת השיטות המוכרות ביותר בישראל – שיטת השערה. 

מהי שיטת השערה?

שיטת השיערה מוכרת כסוג של איפור קבוע או כסוג של קעקוע זמני אשר מחזיק מעמד כשנה. כאן מדובר על שיטה בה משתמשים במכשיר ייעודי על מנת להחדיר לשכבה העליונה של העור פיגמנט של גוון זה או אחר. מבצעים פעולה זאת באמצעות פציעה מזערית ומוקפדת של העור ומילוייה באמצעות הפיגמנט.

ברוב המקומות הטיפול הראשון יהיה כשעתיים ולאחר חודש וחצי המטופלת תידרש לחזור על הטיפול. רמת הכאב בעת טיפול סבירה ובמקומות רבים משתמשים במשחה מאלחשת וזאת על מנת להבטיח למטופלות טיפול ללא כאב או ברמת כאב נמוכה ביותר. 

חשוב לדעת שיש צורך בחידוש הטיפול מדי שנה וזאת משום שהצבע דוהה (במיוחד במדינה חמה כמו שלנו בה השמש משפיעה על העור ברוב חודשי השנה). חשוב לדעת שלאחר הטיפול השני ייקח כחודש עד חודשיים עד שתוכלו ליהנות מהתוצאה הסופית של עיצוב גבות בשיטת השערה.

חשוב לדעת – טיפול זה אינו מתאים לנשים אשר סובלות ממחלות עור מסוימת וכן לנשים בעלות עור שמן. חשוב להתייעץ עם הקוסמטיקאית טרם ההחלטה לעבור את הטיפול וזאת על מנת שתבחן האם הטיפול אכן מתאים לכן.

דברים נוספים אותם כדאי לדעת – שיטת השערה

  • שימושים רבים – ניתן להשתמש בשיטת השערה לא רק על גבות אלא גם למטרת תחימת שפתיים, אייליינר והסוואה של כל מיני פגמים בעור הפנים כמו למשל סימני מתיחה וצלקות.
  • ציוד – המכשירים בהם משתמשים במהלך יישום שיטת השערה ברוב המקומות הם מכונת סליל, עט ומכונה ידנית.
  • גילאים – טיפול זה מתאים לטווח גילאים רחב (צעירים עד מבוגרים).
  • קהל יעד – אידיאלי לנשים אשר אינן יכולות להתאפר משום רגישות/אלרגיה לאיפור וכן לנשים שמעוניינות להיראות במיטבן כל היום. מידע נוסף באתר https://shirlavy.co.il/

בהצלחה!