כל היתרונות במיקרופון אלחוטי

במיקרופונים אלחוטיים ניתן להשתמש באולפני הקלטות ובחדרי ישיבות, על הבמה בהופעה גדולה או בהופעה מאולתרת בפארק או בחוף הים. כעת, בלי הקדמות נוספות, נציג מגוון רחב של יתרונות בתוך מיקרופון אלחוטי, ששווה להכיר. 

כל כך נוח בלי כבלים 

בראש ובראשונה, מיקרופון אלחוטי הוא מערכת הגברה קומפקטית, בלי להשתמש בחוטים או כבלים. ולמה זה כל כך טוב: למשל, מפני שכאשר לא מפוזרים כבלים בסביבה, אין סרבול, לא ניתן למעוד על הכבלים או להסתבך עם אין ספור חיבורים (אם משתמשים בכמה וכמה מיקרופונים). זה חסכוני במקום, לא מסרבל, שומר על סביבה נקייה וללא אביזרים מפריעים. איך צורך להתעסק בפעולות מקדימות או להחליף כבלים ישנים שנוטים עם הזמן להתקלקל. פשוט ונוח. 

להשכרת ערכות קריוקי >>>

המיקרופון הנייד ביותר 

יתרון חשוב נוסף שכל מיקרופון אלחוטי מביא איתו, זהו הסוג הנייד ביותר. אפשר לקחת אותו ביד לקום, לזוז, להתקרב, להתרחק, בלי שצריך להתחיל להתמודד עם כבל או חוט. בכך, המיקרופון הזה יכול להתאים להופעות על במה אך גם לבלוגרים שמצטלמים בתנועה, בניידות, לא מקובעים למקום אחד ולא סטטיים. זהו פתרון שיכול לעבוד נהדר גם למרצים, לביצוע פרזנטציות ולכל מי שמופיע מול קהל וצריך הגברה צמודה. 

איכות צליל נקייה מתמיד 

בעבר היו פערי צליל משמעותיים בין דגם חוטי ממוצע לבין מיקרופון אלחוטי ממוצע. כיום, ההבדלים הללו במידה רבה נעלמו. נכון שבאולפני הקלטות מקצועיים משתמשים עדיין גם במיקרופונים מהסוג הוותיק, אולם גם לשים כבר נכנסו דגמים אלחוטיים. המיקרופונים מהסוג האלחוטי יודע להביא עימם צליל נקי ביותר, שמתאים למרבית היישומים המקובלים. להרצאה, להופעה, לנגינה, להקלטה, לבלוג וכיוצא בזה הפתרון קיים, נגיש ואף זמין במחירים נוחים למדי. כל היתרונות, בלי חוטים בכלל.