הכול על דיסני פלוס

דיסני פלוס תכנס בקרוב לשוק ובכך תהווה מתחרה רצינית לענקית הסטרימינג נטפליקס ולשאר המתחרים בשוק התחרותי הזה. אם בעבר רוב האנשים החזיקו במנוי לחברת הכבלים או הלוויין, הרי שהיום כולם עוברים לאט – לאט לשירותי סטרימינג שנחשבים לזולים יותר, מעניינים יותר וזמינים בכל מקום ובכל זמן. עד לאחרונה נטפליקס נהנתה ממונופול בתחום, אך חברת דיסני החליטה להשיק את שירותי הסטרימינג שלה- דיסני+, דבר שללא ספק ישבור את המונופול. השירות כולל את כל התוכן של אולפני דיסני, ערוצי ספורט ושירותי סטרימינג של חברת הולו. כלומר, תחת מנוי אחד ניתן ליהנות ממספר שירותים שונים, במחיר הרבה יותר זול והרבה יותר משתלם משאר המתחרים בשוק. החברה הודיעה כי המחיר של כלל השירותים יעמוד על 13 דולר בחודש, ואילו חבילת הבסיס תעלה 7 דולר בלבד.

דיסני פלוס – שירות הסטרימינג החדש שבהחלט כדאי להכיר

כאמור, מדובר על שירות חדש שהחברה אמורה להנפיק ב- 12/11 והציפייה היא שעם הזמן, הוא יהפוך להצלחה מסחררת. מניית החברה הגיעה השנה לשיא חדש (קראו גם מידע על סוני ומניותיה), כאשר היא הגיעה לערך הגבוה ביותר שלה, מאז הנפקתה. עם זאת, בכירי החברה מעריכים כי ההצלחה תיקח מעט זמן, דבר שיגרום לחברה להפסיד כסף בתחילת הדרך, אך בעתיד הם יפצו על כל ההפסדים. בהתחלה ההשקה תתקיים בארצות הברית, אך במהלך 2020 ההשקה צפויה להתרחב למדינות רבות נוספות. כמובן שהתוכן של דיסני פונה בעיקר לילדים, אך התוכן שמיועד למבוגרים יסופק באמצעות שירותיה של חברת הולו, אשר נמצאת בבעלות החברה. החברה צפויה להוות מתחרה רצינית לא רק לנטפליקס, אלא גם לשירותי הסטרימינג של אפל ואמזון. החברה צפויה לספק את כל התכנים של מארוול, אך בנוסף גם להפתיע את הצופים עם העולם של מלחמת הכוכבים. החברה שיחררה לאחרונה טריילר של הסדרה מנדלוריאן, הסדרה שאמורה להביא את מלחמת הכוכבים למסך הקטן. מדובר על סדרה בסדר גודל של משחקי הכס, כך שהציפיות גבוהות במיוחד.

לסיכום, דיסני פלוס צפויה להגיע ליכולות ולהצלחה של ענקיות הסטרימינג האחרות ואף לעקוף אותן בסיבוב. הייחודיות של השירות הוא השילוב בין מספר סוגי תוכן שונים במחיר משתלם.