יתרונות של מעלון מדרגות

ישנם יתרונות רבים בכל מה שיכול לעזור לאנשים שקשב להם לעשות פעולות פשוטות. אם אנחנו מדברים על נשיאת אדם בתוך ביתו בעזרת מעלון מדרגות, נביא במאמר זה כמה יתרונות בולטים שיש לקחת בחשבון רגע לפני שאתם מביאים מעלון ליקיריכם הקשיש..

 

יתרונות של מעלון מדרגות

בלי לדבר על מחיר מעלון ממוצע בשוק, אם נתעמק היטב ביתרונות המובנים שיש במעלון, הרי שהוא מגיע עם כמה יתרונות משמעותיים ביותר. ראשית, נשיאת אדם בתוך ביתו לאן שהוא רוצה היא כבר משהו שיש לראות כיתרון משמעותי בהחלט.

שנית, עצם זה שאדם יכול לנוע בתוך ביתו בצורה שהוא רוצה, מקנה לו את החירות הנדרשת לו ומבטיחה לו עוד שנים רבות בחיים.

 

בטיחות – מעלון וכל מה שמסביב

נתונים סטטיסטיים אחרונים מצביעים על כך שקשישים רבים הסובלים מפציעות או חווים נפילה עושים זאת לרוב כשהם בנוחיות מגוריהם, שרובם כבר משתמשים בכיסאות גלגלים כדי לנוע במקום. מצב כזה יכול לגרום לאכזבה רבה, מכיוון שזה קורה ממש בביתם, שהם רואים בו מקום מקלט.

זה נכון במיוחד כשאתם שוקלים להשתמש במדרגות על ידי אנשים קשישים או הסובלים ממצבים כמו דלקת פרקים.

זה גורם למדרגות להפוך לאזורים המסוכנים ביותר במעון. המעלון יעזור לשמור על בטיחותם כשהם מסתובבים וזה מבטל את הסיכון של דריכה על פריט, החלקה, סחרחורת פתאומית או עייפות, כמו גם זה של פספוס זמנים.

 

איך קשישים יכולים להתנייד בבית עם שתי קומות?

כשרוצים לעבור מקומה אחת לקומה אחרת יש להפעיל את המעלית כדי להגיע למיקומכם הנוכחי, להיכנס, להתכופף, ותוך מספר שניות, אתם בדרך למעלה. 

מדרגות לכיסאות גלגלים נועדו להיות חכמים מספיק וכך לסייע לנוסעים בהם לחוש או לאתר אובייקטים שעלולים להיות בדרכם. זהו מנגנון שנועד למנוע התנגשויות.

 

מעליות מודרניות לבית וסוללות

מעליות מודרניות מגיעות עם גיבוי לסוללה למקרה שיש הפסקת חשמל באזור המבטיחה שלעולם לא יהיה כזה. מושב מסתובב כלול גם בחבילה, זאת כדי לעזור עם הנחיתה. מנגנוני בטיחות קיימים כדי להבטיח שילדים קטנים לא יוכלו להפעיל את המעלון בטעות.